17.februāris – 7 Ahaw

Septītā diena laika vilnī. Diena, kad caur paļāvību uz Dievu, notikumu pieņemšanu un mīlestību pret visu esošo – atstājam nospiedumus laika upē. Varētu teikt, ka šī ir diena, kad musu nodoms, noformulēts un sagatavots, aizpeld pa laika upes straumi, lai pēcāk atgrieztos kā manifestējusies lieta, situācija vai apstākļi, kuri palīdz mums realizēt savu nodomu.

Šis vilnis ir kā izkristalizēšanās process – tas izkristalizē visu mūsu dzīvē notiekošos un līdz viļņa beigām mums jau būs skaidras atbildes visos uzdotajos jautājumos.

Man šāda diena jau bija vakar, kad devītā diena apmeta situāciju rinķī un viss salikās pa plauktiņiem. Līdz tam vēl domāju dažādas attīstības versijas, tagad redzu vienu un skaidru. Taču pēc sava liktens koka saprotu, ka man to ir viegli pieņemt – to ka dzīve mani apmet rinķī, jo esmu dzimis tādā enerģiju kombinācijā, kur dzīve to vien dara kā met rinķī. Te ar kājām gaisā, te atkal uz kājām un tā visu laiku. Ja to pieņemu – tad saprotu, ka sēžu uz ratu rumbas un rati visu laiku griežas, līdz ar to nevar nekad būt tā, ka esmu vienā pozīcijā.

Kāda enerģiju kombinācija esi dzimis Tu? Vai apzinies – kāpēc tavā dzīvē notiek tā kā notiek? Tas atkarīgs tikai no tevis, vai vēlies sevi iepazīt un apzināties, vai izvēlies dzīvot bailēs un neziņā. Šis vilnis visu izkristalizē un ja apzinies sevi, apzinies kā notiek procesi Tavā dzīvē – tad viss ir viegli, ir viegli pieņemt situācijas maiņu un iet tālāk nepamirkšķinot ne aci. Kā man viena vieda sieviete teica: Mūžīgas ir tikai pārmaiņas 🙂

Šis vilnis man vakar atnāca kā bilde, kurā cilvēki viduslaikos, kad nebija elektrības, taisīja kristāla lustras. Sākumā tika izmeklēti labākie kristāli, tad izkalts rāmis, tad atrastas vislabākās visgaišākās sveces. To visu salika kopā un septītajā dienā aizdedza sveces un piekāra lustru pie pils griestiem. Šim procesam esam jau izgājuši cauri, tās ir pirmās septiņas dienas. Tagad sāk izgaismoties visa telpa, gaismā rotāsies kristāls un veidos dzirksteļojošu varavīkšņainu gaismu, kas vedīs uz pilnīgi jaunu formu. Iespējams, ka tā ir lustras jauna forma! Iespējams telpas jaunā forma, taču iespējams telpā esošos cilvēkus mēs ieraudzīsim daudz patiesākā formā kā līdz šim un iespējams – tas visu atkal izmainīs. Esam modri, esam apzināti, vērojam sevi un savu dzīvi un mēs visu varēsim salikt pa plauktiniem jaunā kārtībā.

Taču šodien atslābstam, baudam, ielaižam sevī mīlestību un gaismu, lai tā var spēlēties mūsu pieredzes kristālos un radīt skaistu varavīksnēm piepildītu un dzirksteļojošu gaismu, kura dos dzīvību kam pilnīgi jaunam. Mēs esam gaismas būtnes, mēs nākam no gaismas un kļūsim par gaismu. Tā ir mūsu būtība un mūsu uzdevums ir tikai viens – vairot gaismu.

Lai top gaisma!

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 − six =