16.Februāris – 6Kawak

Šodien sestā diena laika vilnī, diena – caur kuras enerģiju pārvaram pretestību. Jo sestā diena ir pretestības diena. Turklāt šodien vēl ir devitā savaite.

Jā… beidzot atkal ir diena, kad varam kurināt ugunskurus, dedzināt sveces un veikt citus savdabīgus rituālus ar nodomu. Šodien tiem būs liels spēks, jo enerģija Kawak to visu paātrinās un iedos milzīgu paātrinājumu. Jo Kawak ir emocionāla transformācija, paātrinājums.

Kawak ir kā ūdenskritums upē, kur upes enerģija, upes ūdens piesātinās ar skābekli un enerģija kļūst ļoti aktīva. Kā uguns nedeg bez skābekļa – tā ūdens zaudē savu spēku un maģiskumu bez skābekļa. Kur ūdenī ienāk skābeklis, tur ir pilns ar dzīvību. Dzīvībai vajag skābekli. Tas ir transformācijas procesu galvenais aģents. Ūdens ir informācija un skābeklis veicina informācijas transformāciju un uzņemšanu. Smadzenes arī nedarbojās bez skābekļa, tāpēc mums visiem jau sen par to ir uzlikts nodoklīts un tagad vēl aizliedz to elpot.

Kāpēc? Atbildi zināt paši.

Tātad šī diena uzmutuļos visu mūsos sakrājušos informāciju un palīdzēs no tās atbrīvoties, to transformēt. Ja neesat paspējuši vēl ieiet dušā – tad ieejat ar domu, ar kādu sāls saujiņu un attīrieties no pagājušajām deviņām dienām. Attīrieties no visa traucējošā un liekā, un ielieciet procesā nodomu, uz kurieni lai tas viss jūs ved. Ko gribat iegūt, ko ielikt vietā – kura atbrīvosies, kad liekais būs aizgājis. Nākamajās deviņās dienās mūsos uzkrāsies mīlestība, jo deviņu dienu cikls sākas ar mīlestības enerģiju Ahaw. Tāpēc atbrīvojiet tā vairāk to vietu, lai mīlestībai ir kur ienākt.

Ar šīs dienas enerģiju var savienoties tīrot māju, mazgājot traukus, mazgājot veļu, darot visu – kas saistīts ar transformāciju. Turklāt devītajās dienās mums ir pieeja arī medaļas otrai pusei un medaļas otrā pusē Kawak ir Muluk enerģija – tā ir griba un vēlme uzzināt, izzināt un izprast.

Tāpēc šodien prasiet kosmosam visu, ko gribat uzzināt un izprast un atbildes birs kā no maisa. Dariet to caur uguns rituālu, vai svecīti. Galvenais neaizmirstiet vairot gaismu caur katru Jūsu darbību. Palaidiet domu, lai gaisma vairojās, lai tumsa izškīst. Lai patiesība piepilda šīs planētas visus mazos un lielos nostūrus, lai gaisma iespīd pat vistumšākajos tuneļos un bedrēs.

Lai gaismas upe pielej šo pasauli ar gaismu un lai mazgā arā visus sodrējus un kanalizācijā nogūlsnējušos taukus. Lai mazgā arā no politiķu rindām tumsu, lai izmazgā mēdijus, izglītības nozari, medicīnas nozari, policistus, militāristus, zinātniekus. Lai aizskalo podā banku sistēmu un visus astoņkājus un zirnekļus, kuri līdz šim kontrolējuši šo planētu. Un lai šī upe pamazgā arī pašu sātanu. Varbūt viņš nemaz nav tik melns kā pats sevi pasniedz 🙂Es jokoju… 😃

Šodien gribās pieiet visam caur joku, caur vieglumu un humoru. Kāpec tā – to noteikti var ieraudzīt šajā laika upes trīspadsmit dienu scenārijā. Es aicinu visus, kas var, šodien iedegt svecīti par tiem bērniem, kuri nonākuši sātanistu rokās, par tiem – kas aizgājuši, par tiem kas izglābti un par tiem, kurus vēl izglābs. Lai viņos ienāk gaisma, viņi droši vien ir pārcietuši lielu tumsu un droši vien ka pelnīti, taču arī gaismu viņi ir pelnījuši. Iedegsim svecīti, lai tā vairo gaismu un dedzina kopā visas sāpes, ciešanas un bailes, kuras uzkrājušās cauri dzīvēm katrā no mums, zemes energoinformatīvajā laukā un visapkārt mums. Tās ir katrā skābekļa atomā, kuru ieelpojam. Tās ir apzināti vairotas izmantojot Jēzus krustā piesišanu, izmantojot karus un vardarbību – gan fizsiku, gan psiholoģisku un mentālu. Lai škīst un transformējās šis viss. Es aicinu tos, kam ir iespēja iekurt ugunskuru – iekuriet. Iekuriet to priekš sevis, lai attīrītu sevi, lai piepildītu sevi ar gaismu un aktivizētu savu iekšējo uguni. Mums izdosies padarīt savu dzīvi skaistāku un patīkamāku un caur to arī pasaule mainīsies.

Gribējās nedaudz papildināt vakardienas rakstiņu par to, ka tumsa tiek atmaskota un par izglābtajiem bērniem Vašingtonā. Šī informācija ir izsūtīta visiem galvenajiem mēdijiem, kuru vadošie cilvēki ir tie, kas izmantoja šos bērnus un lietoja no viņiem radītos produktus. Es nebrīnītos, ja mūsu bāleliņi arī ir iesaistīti. Jo teksts “draugi, nav labi” Latvijā parādījās tad, kad šis viss sāka aktīvi notikt pasaulē. Vakar, kad rakstīju, bija sajūta, ka krasi kaut kas mainīsies dažu iesaistīto cilvēku izpausmēs. Un te vakar pēkšņi visi nolemj dot vienreizēju pabalstu bērniem. Kažociņi jau metās rinķī, ir jāsāk spodrināt savs tēls, jo tumsas piesega vairs nav. Aust gaisma un neko noslēpt nevar. Savējie nepiesegs, jo sēž jau uz elektriskā krēsla vai cietumā aiz pasaules malas. Protams, šis murgs vilksies kādu laiku, jo nevar taču tā apturēt kuģi un mest to rinķī. Taču kaut kas mainīsies un tas būs kārtējais teātris, lai iegūtu cilvēku atbalstu. Jo visi ļaundari, kuri apzināti mūs centās piežmiegt, ir nobijušies, ka nevarēs drīz uz ielas iziet, kad viss nāks gaismā. Iespējams Dievs vēl cenšas pasargāt tos prātus, kuri neko neredz no pārdegšanas. Jo to informāciju, kura atspoguļo patiesību, pat man ir grūti brīžiem pieņemt un apstrādāt.

Kaut es to esmu zinājis vismaz desmit gadus, taču tas prātam ir tik neticami, ka grūti to pieņemt un noticēt, ka tas patiešām notiek. Kosmoss ir ieslēdzis savu lielo putekļu sūcēju un tajā kā melnajā caurumā rauj iekšā visus, kas manipulējuši ar cilvēku apziņām gadu tūkstošiem. Jūs jau zināt uzvārdus, kuri to dara. Nu viņi no triljonāriem paliek par ubagiem, jo enerģija atgriežas pie tiem, kuri to ģenerē. Tas par tiem, kuri paspēj aizmukt un netiek sodīti ar nāvi vai likti cietumā. Es pats neticu šim procesam, jo tam ir grūti noticēt, taču viss par to liecina.

Par to liecina pat šī laika viļņa scenārijs. Desmitajā atslēgā, kas ir varas atslēga – ir Akbal – pretim tai ir taro arkāns nāve. Tas ļoti iet kopā ar pagrīdes valdību “deep state” nomiršanu. Un šī viļņa motivātors, uz kuru visa viļņa enerģija iet – ir trīspadsmitā diena, kurā ir enerģija nāve un pretim ir arkāns brūkošais tornis. Kas rāda ka egregori sabrūk. Es šo ieraudzīju pasaulē un tad arī laika upes enerģiju plūdumā, un man tas tik ļoti savilkās kopā, ka saprotu un pieņemu, ka tas patiešām notiek.

Notiek milzīga tīrīšanās. Gaismu tas ietekmē uz labu. Tos, kuri pieņēmuši tumsas realitāti, stāv rindā pēc vakcīnām, utt., tiem paliks ļoti grūti. Tiem, kas vairo savu enerģiju kultivējot tumsu, lēnām izgaisīs, jo viņiem vairs nav no kā smelt. Tumsai pašai vairs nav enerģijas, citādi tā būtu nosargājusi savus dārgumus, savus upurus mazos bērnus, jo no tiem viņi smēla enerģiju, lai paveiktu visas nelietības. Tagad nav ne enerģijas, ne bērnu, suteneri beigti vai cietumā. Politiķi un korporāciju valdnieki tur pat. Viss brūk un jūk, kā taro arkāns tornis. Šīs zemes parazīts mirst!

Uz šīs šaušalīgi pozitīvās nots šodien arī beigšu un tiksimies jau drīz, varbūt pat rīt 🙂

Mēs esam gaisma! Mēs esam ar gaismu, gaisma ir ar mums !

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

three × 5 =