15.Februāris – 5Etznab

Piektā diena laika vilnī.

Diena, caur kuras enerģiju šajā vilnī izpaužamies radoši un diena, caur kuras enerģiju mēs augam kā individuālitates. Šī ir Ziemeļu diena Etznab – tas ir objektivitātes spogulis. Un šodien mums vide parādīs objektīvo realitāti. Mēs to ieraudzīsim caur spoguli, sevī vai plašajā pasaulē. Būs notikumi, kuri mūs virzīs un dos impulsus, kuri radīs to, kas mums katram kā individualitātei jāierauga, lai mēs augtu savā apziņā.

Radoši izpaužamies caur to, ka nogriežam lieko, ka atbrīvojam sevi un kaut kādas daļas, kura mūs nebūt nepadara skaistākus, bet gan neļauj skaidri redzēt patiesību! Šodiena rādīs to, no ka kums ir jāatbrīvojās. Tā parādīs esošās ilūzijas un kroplības, lai mēs tās varētu nogriezt un atlaist. Tas ir kā iet pie friziera, kad no rīta pie spoguļa attopies, ka pa nakti kaut kādā veidā matos ir nonākusi košļājamā gumija. Tu vienkārši ej un nogriez lieko, jo citādi nevar. Tā arī mēs katrs kaut ko ieraudzīsim un vienīgais, kas jāizdara, ir aukstasinīgi jāpaņem šis obsidiāna nazis un jānogriež tas, kas mums traucē sasniegt vēlamo, tas – kas mums traucē mūsu evolūcijai un attīstībai. Tas, kas traucē mums sasniegt to, ko savā nodomā esam ielikuši vakar. Un iepriekšējās Austrumu dienās.

Eznab šķērž ilūzijas – tas ir kā realitātes ķirurgs, kurš izgriež augoņus un ļaundabīgos audzējus. Esam modri, skatāmies un vērojam zīmes, kuras visu dienu būs mūsu acu priekšā.

Man šī enerģija uzsākās vakar vakarā ar to, ka izlasīju vienu ziņu no insaidera. Vinš stāstīja par Vašingtonu un Balto namu. Viņš stāstīja kapēc tur ir tik daudz militāristu.

Un atbilde bija tāda, kas parādīja šo skarbo realitāti man vēlreiz. Izrādās, ka Bušs vecākais bija pavēlējis zem kapitolija un baltā nama izrakst bezgalīgu tuneļu tīklu, pa kuru varēja piegādāt bērnus visiem politiķiem un nākamajiem prezidentiem. Un asv bruņotie spēki tur atrada tūkstošiem dzīvu, tūkstošiem mirušu bērnu, no kuriem daudzi bija pusdzīvi, pusapēsti un ar izņemtiem orgāniem. Neiedziļināšos, jo no šīs enerģijas kas nāk līdzi ir grūti atbrīvoties un tā ir ļoti smaga.

Pateikšu tik to, ka daudzi nespēja veikt šo glābšanas operāciju, jo psihiski sabruka uzreiz ieraugot ainas, kas tur bija. Daudzi sāka raudāt un nepārstāja. Un tā uzvedās īpaši apmācīti un trennēti cilvēki, kuri ikdienā ir paredzēti, lai nogalinātu. Daudziem no viņiem būs vajadzīgi psihoterapeiti vēl vairākus gadus. Bet paši bērni, kuri izdzīvojuši, visu mūzu dzīvos ar šo traumu. Tur dzīviem bērniem bez anestēzijas izņēma orgānus, lai iegūtu augstākā labuma adrenahromu. Tāda bija mana pirmā informācija, kuru saņēmu iestājoties Etznab enerģijai.

Padalieties – ko jums šodien atnesīs objektīvais obsidiāna spogulis, šis patiesības spogulis, kurš nekad nemelo.

Pavērojiet, kas šodien notiek un piefiksējiet! Varbūt pat piefiksējiet dienas grāmatā, vai plānotājā to, kas notiek katru dienu, varbūt kāds īpašs notikums, varbūt kāda svarīga tikšanās. Pavērojiet un piefiksējiet, jo pēcāk vēlāk, kad tēmas atgriezīsies vai pāries jaunā līmenī – Jūs varēsiet savilkt to kopā ar šiem laika upes cikliem. Ieraudzīt likumsakarības un labāk izprast savus radīšanas instrumentus. Svarīgi piefiksēt ir to, kas palīdzēs atcerēties šo dienu šķērsgriezumā. Kādreiz Ivo Puriņam bija tāds plānotājs, un tas mums ļoti palīdzēja. Ir bijusi doma pašiem radīt, bet nav nonākusi līdz materializācijai, jo iespējams vēl nebija pienācis laiks. Iespējams ko tādu radīsim ja būs nepieciešams. Taču pagaidām izmantojiet savus plānotājus un dienasgrāmatas. Un jau pēc divdesmit dienām jums paliks ļoti interesanti vērot savu dzīvi, iedziļināties tajā un analizēt to – viss fokuss būs uz sevi un pašizaugsmi. Tas ir vērtīgākais, ko šobrīd katrs varam darīt, ieguldīt enerģiju savā izaugsmē.

Lai izdodas 🙂

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

10 + six =