14.februāris – 4 Kaban

Ceturtā diena laika upes plūsmā.

Ceturtā diena ir stabilitātes diena – tā ir matereālā stabilitāte. Materiālā forma šajā fiziskajā pasaulē! Šajā dienā aktīva ir Austrumu enerģija Kaban. Kaban ir kā motors, kā mūžīgais dzinējs, kurš nepārtraukti dzen uz attīstību. Taču tas kā jau Austrumu enerģijai ir iekšējas dzinulis. Dzinulis ir tieši griba. Lai justos stabili šajā vilnī, mums jāzina – ko mēs gribam, uz ko mēs ejam un nepārtraukti jāiet uz to, ko vēlamies sasniegt, attīstīt un pavairot.

Šī viļņa stabilitāte ir kā braukt ar divriteni. Kamēr minies un brauc, tikmēr ritens ir stabils un nekrīt. Tiklīdz beidz mīties, ātrums krītās un stabilitāte pazūd. Tāpēc šodien ir svarīgi sajust savu gribu, savu brīvo gribu un sākt to kustināt. Ir jāsāk iet uz to, ko vēlamies. Citreiz ir tā, ka negribās neko – tad sevi jāmotivē vai jāatrod tas, ko gribās patiesībā, nevis tas, ko esam iztēlojušies ka gribam. Iepriekšējo trīs dienu enerģijas veido šo energiju. Ja pirmajā dienā ļavāmies impulsiem. Tad otrajā nāca sajūtas, kas veda pasaulē!

Vakar trešajā dienā šīs sajūtas nāca kā atziņas, kā atklāsmes, kā patiesības dzirksteles! Un šodien tās jāsāk likt lietā. Ir jaizpauž sava griba tās radīt, iekustināt uz attīstību. Kaban enerģija ir ļoti spēcīga – tā ir kā katapulta paātrinājuma ziņā. Ja mēs ar šo enerģiju savienojamies, tad tā dod sajūtu un pārliecību, ka nav nekā nepaveicama. Šī enerģija dod milzīgu spēku un pārliecību. Tādu pārliecību, ka ja vajag – var pastumt kalnus, izraisīt zemestrīci ar vienu rokas mājienu. Savienojamies ar šo enerģiju, savienojamies ar šo zemes spēku un viss taps iespējams.

Lai veicās!

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen − eight =