Orbs un tehnoloģijas

Tehnoloģijas šobrīd mums ir visapkārt un tās ir briesmīgi daudz, daudz par daudz. Tās aizņem lielāko daļu dzīves un kopš visa afēra sākusies, mūs tās pat piespiež lietot, jo klātienē vairs daudz ko paveikt nevar. Tehnoloģijas gūst virsroku pār daudziem, ne tikai dopomīna dēļ, kuru iegūstam milzīgās devās skatoties ekrānos. Un pēc tam reālā dzīvē darīt neko negribās, jo tur dopomīnu var iegūt daudz mazāk.

Taču arī elektroierīču elektromagnētiskais lauks un mikroviļņu elektromagnētiskais lauks paspiež zem sevis cilvēka elektromagnētisko lauku. Mēs burtiski kalpojam tehnoloģijām vai tam, kas tās vada. Elektroierīcēm elektromagnētiskais lauks ir ļoti spēcīgs salīdzinājumā ar kokiem, augiem, puķēm un visu dzīvo. Vai pašiem cilvēkiem. Un tas mūs ietekmē pat ļoti spēcīgi. Taču sekas var redzēt ilgtermiņā. Beidzot par to ir daudz pētījumi un tāpat par to vēl nerunā, jo tas nav izdevīgi. Tāpēc vēl šobrīd neviens neuzstādīs diagnozi, ka vēzis vai kāda cita slimība ir no elektromagnētiskā starojuma. To gan pierāda tas, ka Japānā atslēdzot uz laiku telekomunikāciju sakarus cilvēku veselības stāvoklis strauji uzlabojās. Šajā tēmā nevar viegli nošķirt vienu slimību no citām, jo elektromagnētiskais lauks ietekmē pilnīgi visu cilvēka ķermeni caur elektromagnētisko lauku un pasliktinās kopējais veselības stāvoklis un slimības izpaužas vārgākajās vietās.

Orbs šo situāciju izmaina, Orbs dod iespēju cilvēkam valdīt pār tehnoloģijām, nevis otrādi. Cilvēka magnētiskais lauks ietekmē tehnoloģijas, nevis otrādi. Un tas daudz ko maina. Mēs no upuriem kļūstam par radītājiem. Tikai tad jāiemācās kontrolēt savas emocijas, jo esot ļoti emocionāli mēs sāksim ļoti spēcīgi ietekmēt tehnoloģijas. Orbs uzlīmes harmonizē elektromagnētisko lauku, kuru rada elektroierīce un tas kļūst nekaitīgs cilvēkam, dabai, zemei un kosmosam.

Šādi mes varam izmainīt savu apkārtējo vidi, padarīt to patīkamāku, harmoniskāku un mazāk graujošu priekš sevis. Ir tikai jāaplīmē sev piederošās elektroierīces. Varētu teikt ka viss, kas spraužas rozetē vai pie lādētāja, un kopējais veselības stāvoklis lēnītēm, bet sāks uzlaboties. Mēs to varam nesajust, bet ķermenis to sajutīs un veicot pārbaudi ar muskuļtestu ietekme ir momentāla. To var labi redzēt šajā video. Turklāt Orbs uzlīmes harmonizē visus elektromagnētiskos laukus = kas nozīmē ka arī negatīvi priekšmeti, piemēram baznīcas vai kapu krusti kļūst neitrāli un neturpina izstarot nāves enerģiju. Arī cilvēka elektromagnētiskais lauks uzlabojās un mainās Orbs ietekmē. Cilvēka apziņa paplašinās, jo Orbs harmonizē elektromagnētisko lauku, dzēšot programas, kuras iet pretrunā ar kosmosa fizikas likumiem. Lēnām dzēšas visas nepatiesības un ir daudz vieglāk ieraudzīt patiesību. Orbs ir kā saules brilles no 1988.gada filmas They live. Šīs saules brilles filmā rāda patieso realitāti, kas patiesībā slēpjas aiz reklāmām, luksaforu pīkstuļiem un dolāru banknotēm. Interesanta filma – iesaku noskatīties.

Lietojot Orbs uzļīmes būs līdzīgi, tas tikai notiks vieglāk, lēnāk un mierīgāk. Vienkārši vienu dienu sapratīsiet, ka redzat cauri melu plīvuram daudz labāk. Atdodiet varu pār sevi sev un izmantojiet visu, kas ved Jūs uz gaismu, kas vairo gaismu un uzlabo apkārtējo vidi. Tai skaitā Orbs uzlīmes. Orbs dod spēku un neļauj tehnoloģijām to atņemt.

Lai gaišāka, harmoniskāka un tīrāka šī pasaule top !

Ansis

Pagaidām video var noskatīties šeit: https://t.me/spekavotssarunas/743

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 + 18 =