Kas ir tas, ko rakstām zem Laika upes enerģijām!

Tas ir tas, ko agrāk rakstījām zem citiem lapu nosaukumiem, tādiem kā Maiju laika pavedieni vai Visuma radošā alķīmija. Tā ir informācija no laika plūsmas, no laika pavedieniem, no šīs galaktikas programmatūras. Vispopulārākais nosaukums šim visam ir Maiju kalendārs, bet tas ir visneprecīzākais. Vēl to sauc par Saules kalendāru – tas jau ir tuvāk. Taču tas nav īsti kalendārs. Tam īsti nav nosaukuma. Tie pa lielam ir mūsu realitātes algoritmi, caur kuriem var nolasīt to informāciju, kuru Dievs ielicis šajā mehānismā, šajā fizikā, kura griež šo piena ceļa galaktiku. Caur šo matrixu vai algoritmiem var ieraudzīt ļoti daudz un izskaidrot ļoti daudz. Caur to var skatīties uz cilvēkiem un lasīt viņos ielikto informāciju, var skatīties uz dienām un notikumiem un skaidrot tos. Taču caur tiem var ieraudzīt arī savu apslēpto potenciālu, kuru mēs katrs varam atvērt praktiski līdz bezgalībai. Un šīs zināšanas ir ļoti vērtīgas. Kad 2012. gadā ar Aigu sākām tās apgūt, mēs konsultējām ļoti daudz cilvēkus un gandrīz visi teica, ka neko precīzāku par sevi nav dzirdējuši. Mēs, kuriem nav ne zināšanas astroloģijā, ne taro, ne arī kādā citā gaišredzības izpausmē. Mēs vienkārši lasijām šos algoritmus, likām kopā ar savu pasaules uztveri un stāstījām cilvēkiem, ko redzam un viss salikās diezgan perfekti. Tikai retos gadījumos bija kādas neprecizitātes, bet tas tāpēc, ka cilvēks nedeva nekādu atgriezenisko saiti.

Šobrīd Aiga taisa aprakstus, bet tas ir ļoti grūti, jo nav abpusēja informācijas apmaiņa. Daudz vieglāk ir tad, kad cilvēks sēž pretīm un notiek dialogs. Tad arī informācija nāk daudz precīzāka un var atbildēt uz jautājumiem, kuri cilvēkam sakrājušies. Šis ir instruments, caur kuru var sevi izzināt un iepazīt. Kas ir ļoti svarīgi šajos laikos, kad jāapzinās sava individualitāte, jāizpaužas kā radītājam un jārada sava realitāte. Informācija ir patiesi noderīga. Mums uz kādu laiku bija noslāpusi šī degsme, jo par sevi bijām gandrīz visu aptveramo jau uzzinājuši. Taču tagad ejam iekšā citā līmenī, kas šo visu procesu atkal padara interesantu un palīdz to ieraudzīt no citiem aspektiem. Līdz ar to ir lielāka izpratne par šiem algoritmiem vai Dieviško matricu, kā sauc to Ivo puriņš.

Tapēc ja gribi izzināt savu iekšējo apslēpto potenciālu, vai izprast kādus procesus savā dzīvē, ieraudzīt sevi no malas, ieraudzīt mijiedarbību ar kādu cilvēku – tad droši piesakies uz konsultāciju. Caur šo konsultāciju var uzzināt praktiski jeb ko. Tāpēc ja ir sasāpējis kāds jautājums un zināms kāds ar jautājumu saistīts datums, tad droši piesakies uz konsultāciju. Konsultācijas notiek Kurzemes pusē, pie Kuldīgas netālu no Ēdoles. Ar prieku dalīšos man pieejamā informācijā par Tevi, taviem tuvajiem, kolēģiem vai kādu citu, par kuru gribi uzzināt vairāk kā var uzzināt caur FB un citiem pieejamiem datiem. Laipni gaidīti un aicināti.

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

2 × 4 =