12.Februāris – 2Men

Šodien otrā diena Laika vilnī.

Šī ir sajūtu diena, šī ir Rietumu diena ar simbolu Ērglis. Šodien pasauli tversim plaši ar plašu skatījumu, ar plašām sajūtām. Tas ir kā atkāpties no savas dzīves gleznotās gleznas un paskatīties uz to pa gabalu, ieraudzīt kopainu, kas izveidojusies gleznojot detaļas. Citreiz ir tā, ka neredzam kopainu, jo esam pārāk iegrimuši detāļās. Un ieraudzīt kopainu dod ļoti daudz. Ja šķiet, ka detaļās neiet, tad ieraugot kopainu, ilgtermiņā ieraugām, ka patiesībā viss notiek un mēs ejam uz priekšu lieliem soļiem. Šodien ir jāvadās pēc sajūtām, jāķer vīzijas un jārīkojās pēc tām. Sajūtas būs tās, kuras teiks – kur doties, ar ko tikties, ar ko mijiedarboties. Sajūtas mūs vedīs pasaulē 🙂 Men enerģija ir tā, kas neredzamiem pavedieniem savieno pilnīgi visu šajā pasaulē un šodien šos pavedienus ir iespējams ieraudzīt caur savām sajūtām. Tie ir kā zirnekļu tīkli, kurus rīta rasa izgaismo pirmajos saules staros, tie kļūst redzami Men dienās. Šodien mēs savilksim ar šeim pavedieniem kopainu – viss kļūs vēl redzamāks un saprotamāks. Ja šodien rīkosimies caur savām sajūtām, tad tas ietekmēs visus pasaules notikumus un visi pasaules notikumi ietekmēs mūs, jo viss ir savstarpēji saistīts. Paskatoties Men dienās uz pasaules notikumiem, mēs varam sajust uz ko šī pasaule virzās. Pirms vairākiem gadiem šajā dienā Latvijā ieviesa Eiro, tas ietekmēja pilnīgi visus gan Latvijā, gan pasaulē. Pirms vairākiem gadiem šajā dienā sabruka Maximas jumts, kas atkal ietekmēja visus – tikai nedaudz savādāk. Kas notiks šodien – tad jau redzēsim. Ļaujamies sajūtām un neredzamie pavedieni kļūs redzami, ļaujamies sajūtām un tās mūs aizvedīs uz īsto vietu īstajā laikā. 🙂

Vakar nedaudz domāju par to, kas tad šis viss ir, ko aprakstam katru dienu. Un nāca tādas atziņas, ka šī ir laika upe pa kuru peldam. Kura izgaismo un ver vaļā mūsu katra apslēpto potenciālu, mūsu apslēptos talantus un palīdz izdarīt izvēles, kuras ved mūs pa liktens koka zariem uz galotni. Daudzi no jums jau noteikti zina, ka liktens nav kā šaursliežu dzelzceļš. Tas tāds var būt, ja neapzināmies un dzīvojam neapzināti. Taču apzinoties šaursliežu dzelzceļš kļūst par liktens koku. Savu liktens koku mums katram ir iespēja ieraudzīt šajā laika upē, ja vien zinām savu dzimšanas datumu un spējam iztulkot laika upes nestās dāvanas, laika upes dotās zīmes. Mēs šīs zīmes sākām tulkot jau pirms deviņiem gadiem, kad Ivo Puriņs iedeva impulsu un mēs pašmācības ceļā sākām to visu vērot, apgūt un praktizēt. Ja arī Tu gribi uzzināt par sevi ko vairāk. Gribi ieraudzīt savus talantus, savas dieva dotās dāvanas, savu neatvērto un apslēpto potenciālu. Ja gribi ieraudzīt savu liktens koku, tad droši piesakies uz konsultāciju, lai mēs Tev to varam pastāstīt. Tā informācija ir milzīga, ko caur šo laika upi katrs varam par sevi uzzināt. To nav iespējams izstāstīt vienā konsultācijā, taču to var mēģināt. Ar citiem sanāk, ar citiem nesanāk. Atkarīgs no enerģijas ātruma un vibrāciju atbilstības. No jau iegūtajām pamatzināšanām ezotērikā vai metafizikā. Taču mēs ar lielāko prieku padalīsimies un pastāstīsim par Tavu liktens koku, kur mums katram ir uzdevums uzkāpt galotnē, nevis palikt kādā zarā karājoties. Labprāt pastāstīsim par trīspadsmit Dieva dāvanām, kuras mēs varam izmantot, ja apzināmies tās . Ja gribi uzzināt par sevi daudz vairāk, iepazīt sevi vai sev kādu tuvu cilvēku labāk, tad droši piesakies. Ideālajā versijā to darīt klātienē, tad notiek spēcīga enerģijas un informācijas apmaiņa, kas palīdz vieglāk visu uztvert un apgūt. Ja tas nav iespējams, jo dzīvo globusa otrā pusē, tad domāsim kādu versiju, kā to darīt attālināti, kas arī nav slikti.

Jā un starpcitu – aicinām visus pievienoties mūsu telegram kanālam šeit – https://t.me/spekavots un gab.com kanālam šeit – https://gab.com/groups/16286 Kamēr fb sātanistu un pedo bodīti nav aizklopējuši ciet pavisam. Un protams, lai neturpinātu barot šo sātanistisko pasaulu caur savas enerģijas atdošanu viņiem, lietojot viņu piedāvātās rotaļlietas. Mēs jau kādu laiku esam tur. Tur vismaz pagaidām nav cenzūras kā tādas un tur ir krietni augstākas vibrācijas kā fb. Zinu arī mūs fb vietne nelaiž vaļā, jo pieradumam liels spēks, taču mēs neatlaidīgi, soli pa solītim ejam uz to, lai atteiktos no Fb pavisam.

Lai izdodas šodien sajust pasaules plašumus un tās būtību!

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

four + 17 =