Transformācija un tas, uz ko ejam…

Tagad, kad viss strauji nāk gaismā un izgaismosies vēl vairāk, cilvēki sāk gribēt rīcību. Katrs grib rīkoties un īsti nesaprot, ko darīt! Ir apjukums. Jo prāts grib visu risināt pa vecam. Prāts domā, ka nekas nenotiek un tāpēc grib rīkoties un kaut kur piedalīties. Taču šobrīd jāklausās sirdī, jāklausās ko sirds saka. Tā arī noteikti grib rīkoties. Sirds grib rīkoties – bet sirdij nav plāna, tā nedomā desmit gājienus uz priekšu kā prāts. Patiesībā tā redz visu attīstības scenāriju no sākuma un pie katras izvēles redz, kur tā nonāks, izdarot tādu vai šādu izvēli. 
Ja apzinās šos procesus mazliet no kosmosa fizikas un no Dieva skatpunkta, tad labāk top skaidrs. 
Pirmavots ir kā milzīga saule ar superaugstu frekvenci, kas ir visaugstākā šajā kosmosā. 
Tā dalās mazākās saulēs, kas ir saistītas ar pirmavotu, jo pirmavots tās radījis. Tas viss ir fraktālis! Nākošās gaisma bumbas rada nākošās un tā daudzos līmeņos. Katrs nākamais līmenis ir nedaudz zemāk frekvencē un nedaudz tumšāka saule. 
Es nezinu, cik tādu līmeņu ir, iespējams bezgalīgi daudz. Zinu tikai to, ka mans Augstākais Es arī ir kā liela spoža saule, kura nepārtraukti apmainās ar informāciju ar to daļu, kas inkarnējusies šeit uz zemes. Informācijas apmaiņa ar pirmavotu notiek nepārtraukti, tā notiek kā minimums tik ātri, cik ātri rotē elektroni ap atomiem mūsu ķermenī. Taču visticamāk tas notiek vēl ātrāk. Un informācija no katra no mums nonāk pie pirmavota, turklāt no visiem laikiem vienlaicīgi. Jo laiks nav lineārs kā mēs to uztveram šeit uz zemes. Laiks patiesībā ir vienlaicīgs. Tikai atmiņa ir tā, kas laika plūdumu padara reālu. Ja mums nav atmiņas, tad mēs laiku nejūtam, ir tikai šeit un tagad mirklis. 
Turklāt katrā mazā laika nogrieznī mums pa priekšu iet Dvēseles aspekti, un arī no aizmugures tie iet. Tas ir tā, ka Ansis šobrīd raksta šo rakstiņu, taču cits Ansis jau ir pabeidzis un vēl cits jau ir aizmirsis par to, ka rakstīja un ir arī Ansis, kurš tikai tagad sāk rakstīt. Un tā aptuveni ik pēc divām minūtēm ir viens Dvēseles aspekts. No planētas dzimšanas līdz planētas bojā ejai, vai no tā brīža – kad Dvēsele šeit pirmo reizi inkarnējas līdz pēdējai inkarnēšanās reizei. Un katrs no šiem aspektiem izdarot izvēles caur sirdi izdara nedaudz atškirīgas izvēles. Un katra šī izvēle kā notikums nonāk pie pirmsākuma. Tas nozīmē, ka pirmsākums vienlaicīgi apstrādā triljoniem attīstības scenārijus, kurus mēs katrs kā indivīds nosūtam un turklāt tas notiek ar katru no mums.

Un Dvēsele, sirds vai intuīcija ir saistīta ar šo pirmavotu caur Augstāko Es.

Līdz ar to sirdij ir pieeja šai apstrādātajai informācija, no kuras prāts pārdegtu kā maza stieplīte, kurai palaistu cauri milzīgu jaudu elektrības. Tāpēc šie domāšanas procesi notiek pa lielam tur un sirds saņem jau gatavu apstrādātu informāciju par to, ko labāk darīt un kā rīkoties šajā situācijā.

To sauc par intuīciju.

Intuīcijai nav baiļu – tā nekad neargumentē, kāpēc kaut kas jādara vai ko nevajag darīt. Ja izvēle balstās uz bailēm, tad tā ir prāta pieņemta versija balstoties uz zemapziņas informāciju. Intuīcija parasti saka tikai vienu soli uz priekšu, jo citādi sātans visu uzzinātu un reti kad viņa paskaidro – kāpēc tā jārīkojas.

Jo augam plašāki apziņā, jo vairāk informāciju spējam apstrādāt un jo tālāk varam redzēt un just šo informāciju. Taču jādarbojas ar to, kas ir. Ar laiku tas attīstās un kļūst vieglāk. 
Ar šo visu gribēju pateikt to, ka prāts kā navigātors ir diezgan bezjēdzīgs, ja nu vien viņš ir pieņēmis, ka sirds redz labāk un ieklausās sirdī.

Tāpēc es atbalstu katru no jums tajā, ko darāt visa labā. Ar laiku visliesties prāta izvēlēs un tāpat sāksiet klausīties sirdī. Jo kosmosa enerģijas šobrīd atbalsta tikai šo darbības veidu. Tas, ko gribu pateikt, ka pieņemt lēmumus un izvēles ar prātu ir neefektīgas. Tās nedarbojas. Kā Baidena vēlme uzvarēt vēlēšanās viltojot vēlēšanas. 
Nestrādā šīs prāta manipulācijas. Kā Kariņa un viņa komandas vēlmi manipulēt ar cilvēkiem. Tās nestrādā arī mums – darot kaut ko ar prātu iznākums ir diezgan acīm redzams. Tāpēc es neiesaistos nevienā organizācijā vai biedrībā, jo tās ir veidotas ar prātu. Es jūtu ka Dievs pats saved kopā cilvēkus un viss notiek dabiski. Un tā būs arī turpmāk. Tie, kas veido organizācijas, biedrības, iet uz protestiem, piketē, utt., tie vēl nav ieraudzījuši kā strādā sistēma un domā, ka viņu var salabot. Ir tādi, kas grib radīt jaunu sistēmu. Taču izprotot kā darbojās kosmoss – tam visam nav nekāda jēga. Nav jēga no valstīm, sistēmām. Līdz kam sistēma mūs ir novedusi, ka visiem jāvakcinējas, lai mūs pielāgotu sistēmai. Sistēma nekad nepielāgosies cilvēkam. 
Taču nekas – sistēma brūk! Tā jau intensīvi brūk pēdējos divdesmit gadus. Taču visu varēja vēl kaut kā saturēt kopā. Taču tagad es redzu, ka gandrīz visi savām metodēm šo sistēmu brucina. Tikai daudzi vēl dzīvo ilūzijā, ka tā ir vajadzīga un ka viņi to var glābt. 
Tā tas nebūs. 
Tāpēc es aicinu visus pārstrukturizēties uz dzīvi bez sistēmas. 
Sākumā var iespēju robežās boikotēt sistēmu, neatbalstot valstis, bankas un lielveikalus. Katrs kumoss enerģijas, kuru paņemsiet atpakaļ no sistēmas atņems tai enerģiju un tā ātrāk sabruks. Turklāt tad, kad tā sabruks, tad pirmās būs valstis, bankas un lielveikalu tīkli, korporācijas, utt.. Tāpēc jebkurā gadījumā būs jāmeklē alternatīvas visam, ko gribam paturēt savā dzīvē no šīs materiālās pasaules. Labāk laicīgi, nekā par vēlu, ņemt ārā visu naudu, enerģiju un citus līdzekļus no sistēmas. Jo neviens jau nebrīdinās, ka bankas izbeidzās. Tas būs kā parasti, sestdienā neko vairs nevarēs izdarīt un pirmdienā paziņos, ka banka ar visu naudu ir pazudusi, jo izrādās tā jau sen ir bankrotējusi. Tā bankrotēs pilnīgi viss. Viņi ir milzīgā panikā un cenšas slogu pārlikt uz cilvēkiem. Bet no cilvēka kā no ābola, ja vairāk par 50ml sulas nevar izspiest, nu tad nevar. Taču viņi tic, ka no viena ābola var izspiest 100ml sulu. Tāpēc uzliek nodokļus visiem individuālajiem komersantiem, māksliniekiem, utt.. Taču tas nenostrādās. Un ja kaprona zeķubikses ir uzplēstas un aizgājušas pa vīli no papēža līdz gurniem, tad glābt vairs neko nevar. Tāpēc aicinu enerģiju netērēt tur, kur tā būs vienkārši izsviesta gaisā. 
Sākam dzīvot alternatīvi, paralēli sistēmai. Jo tā tāpat vienu dienu vairs nebūs. Domāju, ka jūs saprotat ko es domāju. 
Ātrāk atslēgsimies, ātrāk tā sabruks un miers. Un varēs iestāties gaismas /zelta laikmets. 
Visiem sistēmas dalībniekiem bikses jau ir pilnas. 
Es neticu, ka valdības atlaišana un jaunas valdības iecelšana kaut ko dos. Tas būs tas pats, kas iepriekš – “citi spēki” nāks pie varas un darīs visu to pašu, jo sistēma tā ir uzbūvēta. Negribētos ka cilvēki vēl dzīvo ilūzijā – vēl tik ilgi, kamēr nākamie deputāti lej medu piena upēs ar šokolādes kuģīšiem, starp zefīra salām. 🙂 lieki izšķiests laiks. 
Es nesaku, ka jāgriež kā ar nazi, bet iespēju robežās atteikties no visiem sistēmas simboliem. Atteikties no patērētāju sektas biedra goda. Un sāk kļūt pašpietiekamākam ar katru nākamo darbību. Taču šīs ir tikai manas sajūtas… filtrējiet caur sevi un vadieties pēc tā, ko saka jūsu intuīcija, ko saka sirdsbalss un ko čukst Eņģeļi. Citu variantu nav.

Tāpēc lai izdodās 🙂

Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + four =