Spēkavoti – Orgonīti

Spēkavoti ir instrumenti, kuri pastiprina mūsu domas, pastiprina mūsu psihisko un dzīvības enerģiju. Vairo mūsos spēku un vēlmi radīt, vairo enerģiju, lai izietu cauri saviem smagajiem dzīves notikumiem daudz vieglāk. Spēkavoti harmonizē telpas, mājas un cilvēka enerģētiku, vairo visu gaišo un patīkamo. Tie ir kā skaņas pastiprinātāji, lai vienas flautas vai arfas skaņas skanētu daudz tālāk un spēcīgāk, lai to sadzirdētu daudz vairāk cilvēki. 

Spēkavots pastiprina mūsos visas vibrācijas, kuras ir konstruktīvas, radošas un gaišas, lai tās mūsu dzīvi piepildītu un piesātinātu vairāk un spēcīgāk.

Spēkavotu darbība ir ļoti līdzīga skaņas, krāsu, gaismas vai aromterapijai. Tie līdzīgi kā zvanu skaņas šķeļ un neitralizē visas sabiezējušās un rupjās enerģijas, kuras bremzē mūsu enerģētiku, bremzē mūsu attīstību un izaugsmi. Ja mūsos ir kādi sabiezējumi vai ļoti blīvas un zemas vibrācijas mūsu enerģētikā, tad tie darbojās kā trombi vai sabiezējušas asinis mūsu asinsrites sistēmā. Asinis vairs tik labi nepiekļūst visiem orgāniem un nenodrošina tos ar skābekli un vajadzīgajām uzturvielām. Tieši tāpat notiek mūsu enerģētiskajā plānā.

Spēkavots izstaro tādu enerģiju, kura šķīdina šos blokus un dod mums papildus enerģiju, lai ar visiem šiem sabiezējumiem tiktu galā. Ja fizisko veselību mums var uzlabot labi fiziskie apstākļi un veselīga pārtika. Tad mūsu elektromagnētisko lauku, enerģētiku vai auru spēj sakārtot labi enerģētiskie apstākļi, kādi ir kalnos, pie tīras dabas, kur vide ir harmoniska un enerģētiski tīra. Šo pašu nodrošina Spēkavoti – tie harmonizē vides un vietas enerģētiku, nodrošinot mums enerģētiski patīkamus apstākļus.

Viss šajā pasaulē ir vibrācijas, enerģija vai informācija. Pilnīgi visam ir savs elektromagnētiskais lauks, kurš satur konkrētu informāciju un kā jau zinām, informācija ir 95% no rezultāta. Ja inženieris nezina, kas jāuzbūvē un no kā tas jādara, tad viņš stāv bezdarbībā. Ja viņam iedod nepareizus projektus, tad tas uzbūvē to, ko nevajag. Ja konditoram medus kūkas vietā iedod pankūku recepti, tad medus kūka nesanāk. Tā pat ir ar visu smalkajā pasaulē. Dzejnieks nevarēs uzrakstīt dzejoli, ja blakus strādās televizors, kāds ar perferātoru urbs sienā caurumu, kāds zāģēs baļķus, skanēs radio uz pilnu skaļumu un vēl daudz kas cits.

Ja mūsu DNS vai šūnas ir kā dzejnieks un apkārt skan daudz un dažādi trokšņi, kas mūsu tehnokrātiskajā pasaulē ir nenormāli daudz, tad mūsu šūnas nespēj vairs atrast īsto informāciju, mūsu ēteriskais ķermenis vai emocionālais, vai kāds cits ķermenis ir tik pārsātināts ar nevajadzīgu informāciju, ka tie vairs nespēj normāli darboties. Tas būtu līdzīgi kā braukt ar motorlaivu pa dīķi, kurš pilns ar atkritumiem, zvejnieku tīkliem un daudz ko citu. Motorlaivas dzenskrūve satinās ar atkritumiem un nespēj vairs griezties. Tāpat notiek ar mūsu enerģētiku – tā aizdambējas ar disharmoniskajām vibrācijām, kuras rada elektroierīces, cilvēku domas un daudz kas cits. Spēkavots šajā visā ir tas, kas attīra gaisu vai ēteri no visa liekā un disharmoniskā, padarot šo enerģiju lietderīgu un izmantojamu.

Spēkavots neitralizē visu kaitīgo un pastiprina visu pozitīvo. Kā arī pastiprina mūsu domas – tas pastiprina domu spēku un mūsu psihisko enerģiju, kas ir kā būvmateriāls tam, lai mūsu domas materializētos. Tāpēc domas piepildās ātrāk, kad esam Spēkavotu tuvumā vai tiešā kontaktā ar to. Domas piepildās ātrāk nekā tas notiek parasti.

Tā kā Spēkavoti pastiprina mūsu enerģētiku, tad cilvēkiem, kuri strādā ar informāciju vai enerģētiku, tie ļoti palīdz. Ir daudz vieglāk sasniegt meditatīvu stāvokli. Ir daudz vieglāk gaišreģim vai ekstrasensam nolasīt informāciju, astrologam izveidot karti, zīlniekam izzīlēt to, ko tas skatās.

Spēkavots pastiprina visu un tāpēc rīkstniekam būs vieglāk atrast āderes, dzejniekam vieglāk rakstīt dzeju. Studentam vieglāk mācīties.

Spēkavots palīdzēs un atvieglos darbu ikvienam, kuram ir jāfokusējas, jākoncentrējas, jāatslābinas un tamlīdzīgi. Zinu dažus piemērus, kur gleznotāji saņemot Spēkavotu sāk radīt šedevrus, dzejnieki raksta brīnumainu dzeju, dziednieki daudz ātrāk un precīzāk dziedina un mēdiji daudz vieglāk saņem tīrāku informāciju.

Spēkavots palīdzēs ikvienam pacelt savu dzīves un darbības kvalitāti, taču jo īpaši tie palīdzēs cilvēkiem, kuri vairāk darbojās ar smalkām un netveramām lietām. Vai ar lietām, kuras jūt tikai sestā maņa. Kuras jūt mūsu intuīcija un sirds. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

eight + 9 =