Kas ir Orbs uzlīmes?

Orbs uzlīmes ir hologrāfiskas uzlīmes, kuras harmonizē elektroierīču elektromagnētisko starojumu un elektromagnētisko lauku, kā arī citus elektromagnētiskos laukus. Tās pēc būtības ir antennas, kuras visas savienotas ar ierīci, kura šo harmonizējošo starojumu ģenerē. Katrā uzlīmē ir atspoguļota šī ierīce un ierīces vidū ir alfa numerik simboli, kuri darbojās tā, ka automātiski sasinhronizējas ar katras ierīces seriālo numuru. Līdz ar to harmonizējošā enerģija tiek novirzīta uz konkrēto ierīci. Vienai elektroierīcei ir nepieciešama tikai viena uzlīme. Katra uzlīme harmonizē elektroierīces elektromagnētisko lauku un daļēji harmonizē ar to saistīto elektroierīču elektromagnētiskos laukus. Tāpēc ja skatāmies globāli, tad jo vairāk uzlīmes ir darbībā, jo vairāk harmonizējās arī tās elektroierīces, kurām nav šo uzlīmju.  Tāpēc arī nav nepieciešams aplīmēt pilnīgi visas elektroierīces, kuras ir katra cilvēka rīcībā.

Kurām elektroierīcēm noteikti vajag uzlīmi, lai tās harmonizētu? Viskaitīgākās noteikti ir ierīces, kurām ir raidītāji un uztvērēji, tātad visas viedierīces, kuras sazinās ar interneta stapniecību un regulāri sazinās ar raidītājiem. Kā piemēram – viedtālruņi, planšetes, klēpjdatori, viedie pulksteņi, viedie ledusskapji, plītis u.c. ierīces. Kā arī paši raidītāji – Wi-fi rūteri, signālu pastiprinošas antenas un citas antenas. Tad nāk sadzīves tehnika. Viskaitīgākais ir ledusskapis, un tad visa pārējā sadzīves tehnika. Vēl ļoti kaitīgi ir kondicionieri, siltumsūkņi  un arī elektriskie sildītāji. Vēlams kādu uzlīmi veltīt arī ūdens boilerim, siltajām grīdām un cirkulārajiem apkures sūkņiem, gāzes katliem utt. Pat grūti iedomāties, kam vēl… Vēl kaitīgi ir visi transformātori, kuri tagad ir iebūvēti katrā LED gaismas lampā. Tāpēc vēlams mājā veidot vienu tīklu atsevišķi apgaismojumam, kurš darbojas uz 12 voltiem un darbina visas diodes. Citādi transformators ir katrā spuldzītē un tas vairs nav maz. Protams – vēl televizors, dekoders, elektrosadales skapis. Taču noteikti ir vēl ierīces, par kurām nespēju iedomāties, jo nekad ar tādām neesmu saskāries. Un tas viss tikai mājās.

Ražošanā un tirdzniecības vietās, sabiedriskajās vietās, sabiedriskajā transportā tās ir vēl daudz un dikti. Ja ir iespēja tikt klāt pie tuvākās augstsprieguma līnijas staba, mob. bāzes stacijas staba trosēm vai tuvākā transformatora, tad ir vērts arī tur kādu uzlīmēt. Galvenais – lai neapdraudat savu dzīvību un veselību. Kā arī lai nav jāielaužas svešā īpašumā. Orbs enerģiju ļoti labi vada metāls, taču tā pārvietojas arī caur plastmasu un citiem materiāliem. Tapēc uzlīmes labāk līmēt uz metāla virsmām, vislabāk uz pašas ierīces korpusa. Taču tās darbosies, ja uzlīmes uzlīmēs, kā, piemēram, uz transformatora būdas metāla durvīm, dzels konstrukcijām. Tas gadījumā, ja saņematies harmonizēt savu apkārtējo vidi. Taču ja runājam par savu mājvietu, tad uzlīmi var līmēt jebkurā vietā uz ierīces korpusa. Labāk, protams, redzamā vietā un vietā, kur uzlīme vismazāk skrāpējas. Uzlīme sāk darboties tiklīdz to uzlīmē un tā darbojas tik ilgi, kamēr vien uzlīmē var saskatīt sākotnējo attēlu.

4 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fourteen + 12 =