Atmoda!

Mostās zeme, dabas stihijas, daba un cilvēki tiek intensīvi modināti. 
Cilvēkus nobaida ar tik riebīgiem modinātājiem, ka turpināt gulēt pie tāda ir ļoti diskomfortabli. Tāpēc rodās sajūta, ka drīz pamodīsies visi, nu vismaz vairums cilvēku. 
Manā dzīvē, lai arī dzīvoju pašizolācijā jau pēdējos piecus gadus un tagad vēl esam palikuši bez mašīnas, komunikācija ar cilvēkiem tikai aktivizējās. 
Es neizejot no mājas satieku vairāk cilvēku kā kādreiz izejot no mājas, un notiek visvisāda komunikācija. 
Kuras rezultātā nāk visādas atklāsmes un sajūtas. Ar katru nākamo satikto cilvēku kopaina papildinās un bilde top aizvien redzamāka. 
Aptuveni pirms nedēļas izejot no mājas sētā, kā to daru katru rītu, sajutu, ka gaisam parādījusies jauna īpašība, kura līdz šim nav bijusi, vismaz manas dzīves laikā. 
Pieļauju, ka šī īpašība nav bijusi jau ļoti sen. Jo tik daudz gaismas kā tagad uz zemes, tik nav bijis vismaz pāris simtus tūkstošus gadu.


Tāpēc domāju, ka tā ir pirmā reize, kad gaisam parādījusies īpašība kļūt vieglam. 
Protams es jūtu fonā drausmīgās bailes cilvēkos. Pat vairāk no sistēmas kā no paša vīrusa! Vairāk no vakcīnām kā no inficēšanās. Vairāk no soda par maskas nevilkšanu kā no jebkā cita. 
Ir vēl otra sajūta, kura nepamet jau kopš pirmās karantīnas dienas. Man visu laiku šķita, ka tā ir steiga, bet iedziļinoties sajutu, ka tā ir panika, kuras rezultātā rodās steiga, līdz galam neizsvērti lēmumi un daudz kļūdas. Šī panika ir plandēmijas organizatoros. Man ir sajūta, ka šai plandēmijai bija jāsākās pāris gadu vēlāk un daudz mazākā tempā. 
Bet tagad uzzināot, ka kopš Tramps ir asv prezidents, visu laiku notiek sātanistu atmaskošana un viņi vairs nespēj slēpties no visa, kas ar viņiem notiek. Viņi vairs nesj pretoties tam, kas notiek. Un tas tāpēc, ka kosmiskās enerģijas kļūst aizvien ātrākas vibrācijās un šīs tumšās enerģijas vairs neatbalsta un viss nāk gaismā. Enerģija tiek dota tam, kas ir gatavs izgaismot. 
Caur šo saprotu, no kurienes panika un kas ir panikotāji. 
Tātad paniku un bailes jūtu ļoti izteikti, bet ir pazudis enerģētisks fons, kurš šo realitāti padarīja viendabīgi pelēku. Un tas dod iespēju vieglāk elpot, redzēt skaidrāk un izprast skaidrāk notiekošo. Tā ir arī attālas brīvības sajūta. 
Ir vēl viena sajūta, kura ir kā burbulis, kas ieskauj skatītāju tad, kad skatos uz valdību un oficiālajiem mēdijiem. Tie burtiski ar savu informāciju, kura tiek pasniegta kopā ar kaut kādu hipnotizējošu frekvenci, ieliek tādā kā burkā pilnā ar sūdiem. Nu nē… sūdi vēl ir patīkami, salīdzinājumā ar to enerģiju, kādu translē pasaules politiķi un protams mūsējie nav izņēmums. Es nezinu, kas tas ir, bet tas ir kaut kas briesmīgs un tā jau ir ilūzija, jo uz zemes vairs tādas enerģijas nepastāv. Ja nu vienīgi kādās melno magu un okultistu upurēšanas vietās. Taču šī enerģija nu vairs eksistē tikai ap viņiem pašiem un viņu informatīvajiem kanāliem. Ja ieiet ziņu portālos vai skatās tos video, kuros brašuļi paver muti, tā energolauks momentāli piepildās ar šo informāciju, kura rada šaubas, bailes, sāpes, ciešanas un depresiju. Bet tas viss neeksistē vismaz uz ielas. Pat Kuldīgas centrā uz ielas tās vairs nav. Tā kā ja nesēdi visu dienu pie Tv un interneta, tad kļūst viegli. Pat pilsētā. 
Šīs manas sajūtas papildināja dažas ziņas no Amerikas pirms pāris dienām. Ka tur tiek sēdināti cietumā daudzi melnie kardināli. Ka ir veiktas militāras operācijas, kurās konfiscēti serveri, saistīti ar krieviem, ķīniešiem un asv vēlēšanām. 
Cietumā jau ir desmitiem ietekmīgu amerikas amatpersonu un pūķa galva ir noripojusi no pleciem. Es nezinu detaļas, kas notiek un tam šobrīd nav liela nozīme. Informācija netiek izpausta, jo viss vēl notiek un notiek ļoti strauji. Tā kā Latvijas valdības darba devēji jau staigā roku dzelžos. Protams, to vēl ilgi nevarēs redzēt un mūsējie kā titānika muzikanti turpinās spēlēt veco dziesmu, kamēr plaušas piepildīsies ar ūdeni un smadzenes atmirs. 
Taču tā ir viņu izvēlētā realitāte un viņi var turpināt tajā dzīvot. Es jau daudzkārt esmu teicis, ka es no šīs realitātes atsakos un izvēlos dzīvot savā, paša radītā realitātē. 
Pirmajā Advente premjers nāca klajā ar jauniem piedāvājumiem neeksistējoša vīrusa apkarošanā. Tas noteikti nostrādās kā efektīvs modinātājzvans vēl guļošajiem. Šī informācija attiecās vēl uz tiem, kas aizstāv sistēmu un saka, ka tā ir vajadzīga. Tagad lai vēl bužeta deficītu aizpilda ar nodokļu pacelšanu un būs sasniegta kritiskā masa. Kosmiskās enerģijas mūs visus karsē kā kukurūzas graudus uz pannas. Tie, kas ir viskarstākajās vietās, tie sprāgst ātrāk, taču vienā brīdī tiek sasniegta kritiskā masa un visi sāk sprāgt masveidā. Tad tūlīt šī kritiskā masa būs sasniegta. Un tas priecē. :)
Par to liecina tas, ka un kā viss nāk gaismā. Burtiski uzreiz pēc Kariņa paziņojuma par obligātu masku nēsāšanu visur parādās fotogrāfijas, kurās Kariņš redzams veikalā ar milzīgu alkohola daudzumu ratos un bez maskas. Un protams – viņa draudzene staigā maskā. Tātad jau acīm redzami, ka viss ir meli un blefs attiecībā uz kaut kādiem vīrusiem. Bet ir naivi domāt, ka ja politiķi melo vienā tēmā, ka viņi nemelo citās tēmās. Ar šo ziņu un Kariņu bez maskas veikalā, stundas laikā nodalījās 2300 cilvēki. Tāpat ar video, kurā var skaidri redzēt, ka covid testēšanas punktus neviens neapmeklē. Un ka visa šī statistika ir no pirksta izzīsta vai iet pēc iebiedēšanas plāna. Jo reāli neviens neiet testēties, kaut gan lai būtu 8000 notestēto vajadzetu būt rindām kā padomju laikā pēc desas. Taču stundām neviens cilvēks neparādās šajos punktos un pa visu dienu tikai 10 cilvēki atnāk. Ar šo video, kad skatījos, bija nodalījušos 2100 cilvēki un noskatījušies to 74 000, taču jau pēc stundas ar šo video bija nodalījušies 5300 cilvēki un pieļauju, ka noskatījušeis vairak kā 200 000, kas ir piektdaļa Latvijas. Jo es neticu, ka Latvijā dzīvo vairāk kā 1 miljons iedzīvotāju. 
Šis viss rāda to, kas notiek pasaulē un pie mums. 
Un nav svarīgi – vai ejam piketēt, vai nē. Svarīgi ir tas, ka visi pārstājam ticēt sistēmai. Tas ka nepiedalāmies protestos pat rada ilūziju valdībai par to, ka esam paklausīgi un neko nesaprotam. Kas ir labi, bet nu mērs ir pilns pat aizmigušajiem 🙂
Viens ir skaidrs, sistēmas ilgi un cītīgi uz meliem buvētais kāršu namiņs brūk un to bez apstājas brucina daudzi cilvēki šajā pasaulē. Katrs pa savam, katrs ieklausoties savā sirdī. Sirdij sistēmu nevajag. Intuīcija vienmēr ir bijusi efektīvāka par algoritmu vai aprēkinu, un tagad bez sirds vairs neko nevar.
Jūs taču redzat, ka pašpasludinātā pasaules vara ir panikā un nezina kur likties un kā izstrebt savārīto, kā sasmelt izlieto. 
Es jau kādu laiku atpakaļ pie sevis prātuļoju… Ir jābūt galīgi naivam, stulbam un plānprātīgam, lai noticētu tam, ka šādu melu afēru var vispār noorganizēt. Tik daudz melus nevar noslēpt un tie visi jau masveidā nāk ārā. Es teiktu, ka šis ir bijis tāds tumsas pašizgaismošanās gājiens. Lai parādītu to, kas viņi tādi ir patiesībā. Tagad mēs redzam iesaistītās korporācijas, iesaistītos oligarhus, iesaistītās valstu valdības, kuras ir uz vienu roku. Viss ir skaidri redzams. Un tiklīdz tas piepūšamais plosts, būvēts no meliem, sāks plīst un irt pa vīlēm, tā viss sabruks ļoti ātri. Šie caurumi šajā plostā ir jau desmitiem un ūdeni no tā vairs nevar paspēt izsmelt, un tas tūdaļ būs zem ūdens. Kaut arī mēdiji un politiķi aicinās kāpt uz superdroša plosta, kurš izglābs no bojāejas 🙂 smieklīgi vai ne? :D
Man grūti pateikt, cik ilgi viss šis vilksies, jo priekš tā, cik ilgi esam to ģenerējuši, šis būs tikai mirklis. Bet vai mirklis ilgs gadu, divus vai trīs – to nevaru sajust. 
Taču viens ir skaidrs – sistēma brūk un ļoti strauji, kaut to vēl nevar redzēt. 
Tāpēc es prātuļoju, kas būs tālāk – ar ko man būs jāsaskarās šajā milzīgajā transformācijas procesā. Par sevi varu teikt, ka daudz kam jau esmu izgājis cauri, tāpēc vēl līdz šim ar mazu diskomfortiņu neesmu vispār saskāries ar kaut kādiem ierobežojumiem. Principā mana dzīve pirms un kovid laikā ir mainījusies par 1-2 % un turpmākajam pārmaiņām esmu gatavs. 
Un iešu tām cauri neskatoties ne uz ko. Tāpat ka jūs :)… 
Taču ko es domāju, kad prātuļoju. Es domāju, ka neizbēgami sabruks banku sistēma, jo banka ir viens no kontroles instrumentiem un banku sistēma domāju jau pēc pus gada vairs neeksistēs. Tāpēc iesaku ņemt no bankas ārā naudu tiem, kam viņa tur ir un tērēt. Uzrīkot svētku ballīti vai ko citu. Vienīgais ko vērtīgu varētu šobrīd nopirkt ir zeme. Taču vai to ir jēga pirkt, ja uz planētas drīz atbrīvosies tik daudz vietas. Tāpēc man šķiet vērtīgākais to ieguldīt  sevī, savā labsajūtā, priekā un veselībā.
Naudu vajag tik daudz, lai dzīvotu divus mēnešus uz priekšu, ne vairāk. Jo kad bankas sāks brukt, to nevarēs vairs izņemt un tā drīz pēc sabrukuma sākuma apnullēsies un tai nebūs vairs vērtība. Varbūt vēl kādu laiku ilgāk izdzīvos skaidra nauda, jo pieradums liks cilvēkiem norēķināties. Ja bruks bankas, bruks arī visas korporācijas un viss tām piederošais. Tai skaitā veikalu tīkli. Cilvēkam ir jākļūst pēc iespējas pašpietiekamākam, lai šos laikus pārdzīvotu. Pārtikai, apģērbam un sadzīvei svarīgam lietām pieaugs vērtība un drīzumā ar tām varēs tikai apmainīties. Nezinu, cik tas ilgi būs, bet manas sajūtas saka, ka nauda pārstās eksistēt pavisam. Tas būs tai brīdī, kad titāniks nogrims un no tā vairs nebūs palicis ne smakas. Visa dzīve balstīsies uz kosmiskajiem principiem ka tam, kurš dod, tam dod vēl vairāk. Un ja visi vadās pēc šāda principa, tad pārticība, bagātība un labklājība, kā arī milzīga izaugsme ir neizbēgama. Un tas būs iespējams, jo daļa, kura napamodīsies, sajuks prātā, jo nespēs pieņemt to, ka 99,99% no visa, ko viņi zina, ir meli. Daudz vieglāk būs tiem, kas redz cauri meliem un jo vairāk, jo labāk. Citādi informatīvs šoks prātam var būt letāls. Prāts vienkārši neizturēs un nodegs kā pārslogots datora procesors.
Tātad pazudīs bankas kopā ar naudu, pazudīs visi lielie uzņēmumi un protams, arī valstis. Es gribu domāt, ka valstis pārstās eksistēt pavisam, jo nav vairs vajadzības. Valsti vajag tad, ja tic ilūzijai par to, ka kaut kur ir ienaidnieks un šo ilūziju mums ir ilgi uzspieduši. Piemēram kā krievi nāk jau 30 gadus, bet nekādi nevar atnākt. Vai ka musulmaņi nāk, vai ka geji nāk, vai kā ķīnieši nāk, utt.. Ja gribētu – tad atnāktu un nekas no sistēmas piedāvātajiem instrumentiem nenostrādātu, jo tie nācēji būtu vien tie paši sistēmas administrātori, tikai pārģērbušies par krieviem vai ķīniešiem.
Tāpēc es neredzu valstis kā tādas nākotnē. Es arī neredzu to, ka kaut kas no šobrīd esošā ir vajadzīgs. Ceļi nebūs vajadzīgi, jo sen jau ir izgudrotas levitējošas mašīnas, ar dzinējiem, kuri enerģiju iegūst no vakuuma. Ir tik daudz radītas alternatīvas visam tam, kas mums šobrīd ir pieejams. Bet tās ir nogrūstas pagrabos, jo uz tām nevar pelnīt un ar tām nevar kontrolēt. 
Ja parādās elektro enerģijas ieguves iespējas neierobežotā daudzumā un vienīgās izmaksas ir ierīces izgatavošana, tad ļoti daudz kas atkrīt. Transporta izdevumi vairs nav. Apkures izdevumu nav. Jeb ko saražot kļūst desmitiem vai pat simtiem reižu lētāk. Šādi patenti šādām ierīcēm noslēpti no sabiedrības 2010. gadā bija 600 dažādām ierīcēm, kuras visas ražo elektrību bez enerģijas ieguldīšanas no dabas resursiem. Ja jūs zinātu ko sistēma ir slēpusi no mums visu šo laiku, mēs no dusmām uzsprāgtu, ja to visu ieraudzītu vienlaicīgi. Elektrības ražošanai patiesībā izmaksas ir 0. Turklāt to jau pirms simts gadiem zināja Tesla, EdvardLiedskalniņš, Einšteis, Šaubergers un vēl daudzi viedi prāti, kurus sistēma iznīcināja, lai nedod dievs pazudīs viņu kontrole. Pirms simts gadiem nedaudz vairāk cilvēki bija sākuši domāt, tāpec vien vajadzēja karu. Tagad mums visas piedāvātās inovācijas ir bērnu šļupsti salīdzinājumā ar to, kas patiesībā ir pieejams. Auto ne tikai var darbināt ar ūdeni, bet ar to var lidot. 
Tā kā sabrūkot sistēmai, komforts nekur nepazudīs, tas tikai beidzot sāks parādīties. 
Nu kas vēl…. Nu nauda atkrīt, valstis atkrīt. Nu tuvākā nākotnē noteikti iesaku visiem, kas strādā “valstij” “pašvaldībai” – iesaku rakstīt atlūgumus un iet prom no darba, citādi titāniks paraus līdzi. Un jau pēc brītiņa nevarēs dabūt ne kompensāciju, ne pabalstu. Ir vērts to izbaudīt tagad. Nezinu, cik ilgi ir bezdarbnieku pabalsts, bet ja tas ir pus gadu, tad pietiks lai pārstrukturizētos. Nokļūtu tuvāk dabai un iekoptu savu mazdārziņu. Jo pēc pus gada manās sajūtās naudas vairs nav, varbūt kļūdos par dažiem mēnešiem. Varbūt kaut kas pamainīsies. Bet tādas ir manas šī brīža sajūtas. Viss atkarīgs no cilvēkiem, cik pamodīsies, cik ātri modīsies, kad atmodīsies un no daudz kā cita.
Mums jānomet no saviem pleciem šī sistēma un sistēma pati dara visu, lai mums būtu motivācija to darīt. Tā kā es vairs neredzu nekādu iespēju, ka viņa izdzīvos. Tagad ir tikai jautājums par to, cik daudz viņa paņems sev līdzi. Tāpēc būs grūti laiki. Tiem, kas tikko modušies, tiem būs ļoti īsā laika periodā jāiziet cauri milzīgai transformācijai. Tiem, kas vēl modīsies, tiem tas notiks vēl ātrak un es domāju ka beigās pamodīsies visi, taču tiem, kam laiks apjaust būs mēneši, stundas vai minūtes, tie pārdegs no milzīgās informācijas apmaiņas un transformācijas. Tāpēc būs daudz pašnāvības, daudz sirdstriekas, avārijas un negadījumi. Toties caur to atbrīvosies daudz vietas un pazudīs cilvēku destruktīvie aspekti. Tā kā viss jau būs uz labu. Vienkārši arī tas apjoms, kādā tas viss notiks, var šokēt un šobrīd svarīgākais ir atrasties savā sirds centrā, lai apkārt notiekošajā viesuļvetrā mūs neparautu līdz un nesamaltu miltos. 
Pārmaiņas notiek mūsos un pārmaiņas notiek pasaulē. Viss, ko šobrīd varam darīt, ir turpināt vairot sevī gaismu. Jo katrā indivīdā vairāk gaisma, jo vairāk tā ir šajā pasaulē. Viss ko varam darīt ir tiekties uz gaismu. Un ja ir tā, ka neko nesaprotam un viss ir slikti, tad jāatzīstās Dievam. Jāsaka, ka es esmu muļķis, es neko nesaprotu, bet ved maini no šīs bedres arā. Ved mani uz gaismu uz apskaidrību atpakaļ pie sevis. Esmu apmaldījies. Un to jāsaka tā no sirds, lai Dievs sajūt to, ka gribat pa īstam izkāpt no tumsas un kļūt par gaismu. Runājiet kaut visu dienu, ja ir slikti un nezināt ko darīt. Tas tiešām palīdz. Esmu gājis tam cauri pirms pāris gadiem. Bija smagi dzīves posmi, bet caur to es izgāju lielu daļu transformācijas un ticis pie savas zemes pleķīša un jumta virs galvas. Līdz tam mani tikai vadāja malduguņi. 
Notiek milzīga transformācija un mainīsies pilnīgi viss. Esat tam gatavi. Lūdziet, lai Dievs jūs ved cauri šīm pārmaiņām un paļaujieties. Cita ceļa nav. Tikai caur sirdi, tikai attīstot intuīciju un ar Dieva palīgu šim visam var tikt cauri. Pretējs iznākums ir letāls. Jādara pašam, bet Dievs parādīs – ko un kad darīt. Kosmosā ir trīs pamatlikumi :
1. Dievs mīl visus!
2. Katram ir sava brīvā griba. Tas nozīmē – ka pilnīgi visi var darīt to, ko grib un kas ienāk prātā. 
Un Trešais – Visi piedzīvo to, ko radījuši. 
To, ko radījuši sev, citiem, caur darbiem un domām.
Šo trešo esam ļoti daudz piedzīvojuši, lai būtu kaut ko iemācījušies. Un šo trešo apguvām caur otro. Darot to – ko gribam. Un tas viss bijis iespējams tikai tāpēc, ka ir pirmais likums. 
Ja apzinās, ka šos likumus nevar apiet, tad viss ir viegli. Ja apzinās, ka visi dara to, ko grib un tad uz savas ādas piedzīvo to, ko radījuši. Kariņam, Viņķelei un arī mums būs jāpiedzīvo tas, ko radām citiem. Ja viņi iebiedē cilvēkus, tad kāds iebiedēs viņus. Un man sajūta, ka paši cilvēki arī viņus jau biedē un ir nobiedējuši. Man pat ir sajūta, ka nekādi cietumi un tribunāli viņus neglābs. Es sliecos uz to, ka viņu pašu fanātiskie atbalstītāji ieraugot patiesību viņus vienkārši saplosīs gabalos, kā piraņjas saplosa antilopi. Neizglābsies neviens. 
Tāpēc lai viņiem vieglas smiltis un viegli nomirt. Neapskaužu situāciju, kurā viņi sevi ieveduši dzenoties pēc naudas, varas un kontroles. To visu, tikai miljonskārtīgi, viņi izbaudīs uz savas ādas, ko radījuši mums. Tapēc viņi jāliek mierā. Kosmoss savu izdarīs. 
Tāpēc mums jāfokusējas uz sevi, savu dzīvi un jāpafantazē kas notiks tuvākā un tālākā nākotnē. Tuvākā nākotnē bruks sistēma un mums svarīgi netrāpīt zem kādas krītošas sijas. Tāpēc no sistēmas jāturās pa gabalu. Un tālākā nākotnē jāfantazē par to, kā gribās dzīvot.
Es jūtu, ka nākotnē, kad nebūs vairs pretestības visam, ko daru tikai es, es spēšu radīt tehnoloģijas, par kurām cilvēks pat sapņos nav redzējis un tādi kā es ir daudzi, mēs visi. Ja katrs darīsim to, ko sirds jūt, tad mēs visi ļoti ātri sasniegsim pārticību un bagātību, kas vedīs uz milzīgu evolūciju gan apziņā, gan tehnoloģijās, kuras būs draudzīgas videi, cilvēkam, dabai un kosmosam. Sāksies ceļošana kosmosā. Notiks komunikācija vertikālā virzienā gan ar ģeļiem, gan braucot uz citām planētām un citām civilizācijām, kuras arī no mums ir slēptas un apziņā izkropļotas. 
Tāpēc neredzu jēgu satraukties par naudu un izdzīvošanu, kad sistēma sabrūk. Tieši sistēma mūs padarījusi par izdzīvotājiem. Jo viņai nebija izdevīgi, ka attīstamies, jo tad nav iespējams kontrolēt. Bet nu važas plīst, kurās esam kā civilizācija bijuši saslēgti daudzus tūkstošus gadus. 
Ieelpojiet briīvību ar katru elpas vilcienu! Vairojiet gaismu! Atslēdzaties no sistēmas un kļūstiet pašpietiekami. Uzņematies atbildību par katru domu, par katru pateikto vārdu un izdarīto darbu! Un tas viss mūs ātri vien pacels līdz nebijušiem augstumiem mūsu evolūcijā.Lai mums visiem izdodās.
Gaisma nāk un es to jūtu.
Lai arī vēl kādu laiku izskatīsies, ka viss paliek sliktāk, patiesībā sen jau viss paliek labāk.


Ansis

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

fifteen − 9 =