Šīs piramīdas pirmsākumi ir atrodami pāgājušajā gadā, kad tika uzstādītas pirmās 5G antenas un cilvēku satraukums krietni pieauga. Daudzi rakstīja un taujāja – vai Orbs uzlīmes var palīdzēt? Un kā izrādījās, tad Orbs uzlīmes šo kaitīgo piektās paaudzes tīkla raidītāju enerģiju spēj neitralizēt daļēji, bet ne visu. Tā kā informācija bija pārāk uzbāzīga, tad sapratu, ka tā kaut ko no manis grib. Un es iedziļinājos tēmā, centos sataustīt un sajust kas un kā. Līdz vienā brīdī atklāju, ka ieliekot cilvēku 5G enerģijas mākonī, tas pazūd, tiklīdz cilvēks uzvelk amuletu ar zelta vijumu. Tas man likās interesanti, ka enerģija nebija sajūtama. Tad eksperimentēju un meklēju visvisādus variantus, lai saprastu, kas un kā notiek. Līdz nonācu pie versijas ar piramīdu, kurā bija apsudrabots, apzeltīts vara stieples vijums.
Taču pats interesantākais bija tas, ka piramīdas efekts bija jūtams tikai tad, kad telpā atrodas cilvēks. Kad telpā bija cilvēks – 5 G enerģiju nejutu. Kad cilvēks izgāja no telpas, tad tā brīvi plūda caur telpu. Eksperimentējot tālāk nonācu pie atklāsmes, ka apsudrabotās, apzeltītās vara stieples pinums ļoti spēcīgi aktivizē un pastiprina cilvēka elektromagnētisko lauku. Tas ceļ vibrācijās un padara cilvēka enerģiju tik intensīvu, ka viņa lauku 5g enerģija apliec vai arī tā tiek izspiesta ārā gluži kā piepūšamā bumba tiek izspiesta no ūdens, lai arī cik dziļi to iegremdētu.

Kad iedziļinājos vairāk tad sapratu, ka tā notiek ar visām enerģijām un dezinformāciju, kas neattiecas uz cilvēku, ja vien viņš pats kādai konkrētai tēmai nepieslēdzas. Tas viss bija tad, pirms gada.:)
Tagad, kad mums burtiski cenšās informatīvi iebāzt covidu pa visiem galiem iekšā. Kad zombējiens notiek visos iespējamajos līmeņos – mūsu aurai, mūsu energolaukiem mūsu aurām ir jāiztur milzīga slodze, jo mēs burtiski tiekam bombardēti ar baiļu enerģiju. Mēs tiekam biedēti ar krīzi, ar navējošu vīrusu, ar politiķu stulbumu, ar digitalizētu izglītību, ar čipošanu un vakcināciju. Lai spētu šo visu izturēt un pārdzīvot, ir jābūt ļoti noturīgiem pret šo visu miskasti, kuru mums stūķē iekšā caur visām čakrām, ausīm, acīm un citiem uztveres orgāniem. Mums jābūt ļoti apzinātiem un skaidri jāredz patiesība, lai tas viss mūs nenoindētu, jo tas viss ir drausmīgi toksisks mūsu enerģētikai, veselībai, ķermenim un attiecīgi visam citam tas ir ļoti kaitīgs. Tāpēc atrodoties pilsētvidē, kur visiem jāstaigā uzpurņos, kuri atgādina par cilvēka statusu šajā sabiedrībā un daudziem citiem elementiem, kas neļauj mums ieraudzīt patiesību un izkliedēt miglu, kas sapūsta mums acīs. Ir svarīgi, ka ir kāds, kas palīdz, kas visu mums nesvarīgo palīdz izspiest ārā no mūsu energolaukiem un palīdz piepildīt ar tīru Dievišķo enerģiju, ar tīru patiesību, lai mēs saktu redzēt cauri tam, kas notiek apkārt.
Un šī piramīda ir tieši tā, kas pastiprina cilvēka energolauku un palīdz tam atbrīvoties no visas toksiskās drazas, kura smeļas jau ne tikai mutē, bet arī degunā, acīs un ausīs. Mūs burtiski grib noslīcināt šajā toksiskajā, destruktīvajā, bailēm piepildītajā informācijas plūsmā. Tāpēc ir labi, ja ir kāda piepūšama laiviņa, kas spēj noturēt mūs virs šīs plūsmas un pat ja laiviņā kaut kas iesmeļas, tad no tās var izsmelt.
Es gatavoju arī amuletus, kas vairāk ir kā glābšanas veste, kas palīdz noturēties šo informācijas plūdu virspusē un neļauj ieskalot dziļākajos atvaros, kuri ierauj savā depresijas un samierināšanās realitātē. Šie instrumenti ir patiesi spēcīgi un efektīvi. Ceru ka kaut kad drīz varēšu uztaisīt kaut ko, ko var copy paste un padarīt to pieejamu plašākai sabiedrībai. Taču pagaidām varu ieteikt amuletu ar apzeltīto vijumu, vai piramīdu vai kādu lodīti. Pagaidām pieejama ir tikai šī piramīda, taču var pieteikties un pasūtīt ko sev atbilstošāku. Un tad jau rindas kārtībā sagatavošu visiem gribētajiem ko unikālu un atbilstošu.
Ansis