logo-mini
nature-water-wallpaper-high-resolution

Spēkavotu ( orgonītu ) attīrīšana

Spēkavotu ( orgonītu ) attīrīšana

Šobrīd pasaulē ir aktivizējušās vecās enerģijās, tās ir kļuvušas ļoti aktīvas un ļoti agresīvas. Tās izmanto visus iespējamos veidus, lai tiktu mums klāt. Mēs neviens no tām neesam pasargāti, taču ar tām saskaroties mēs varam tās izdzīt no sevis vai atstāt sevī. Tā ir tikai un vienīgi mūsu pašu izvēle. Mums aizvien intensīvāk piedāvā izvēlēties par kaut ko satraukties, pārdzīvot un stresot, baidīties no tā, kas var notikt vai nenotikt. Taču mums vienmēr ir iespēja no tā atteikties un izvēlēties mīlestību. Izdarot izvēli – var palikt kāds nospiedums no tā, ka mums piedāvāja piepildīties ar šo smago vibrāciju, taču tas tāpat būs mazāks nekā tad, ja izvēlēsimies izbaudīt šīs smagās un vecās enerģijas. Šobrīd tās nāk virsu caur visu – caur gaisu, caur vadiem, caur mēdijiem, caur ūdeni un pārtiku. Tās burtiski ir visur. Jo īpaši labi tās jūt pilsētās un ap tām. Tās ir tik koncentrētas un tik intensīvas, ka mūsu energolauks acu mirklī piepildās ar tām. Tāpēc ir svarīgi no tām arī attīrīties izbraucot no pilsētas vai nonākot savā ierastajā un daudz maz harmoniskajā vidē. Ir vēlams iet sāls vannās, dušā, lai aizskalotu prom to smagumu. Ir vēlams dedzināt sveces un dzīvo uguni, doties pie Jūras vai pie dabas, kur ir pēc iespējas mazāk moderno tehnoloģiju un cilvēku, kuri katrs ir kā veco enerģiju caurvadītājs.
Jācenšās arī izvairīties no kontakta ar smagiem cilvēkiem, un nav svarīgi – vai tie ir radinieki, vai kolēģi.
Katrā ziņā nesasmērēties nevar, taču vienmēr var attīrīties un atjaunoties. Vēl palīdz tas, ka apzināmies, ka esam lieli. Lieli kā saule vai saules sistēma, ka esam gaismas būtnes, ka esam neredzamā Dieva redzamā forma un redzamā daļa.
Patiesībā – šis raksts vai vēstule uztapa, jo pēdējās dienās sanāca pabūt dažās bloku mājās, dažās vecās mājās un apdzīvotās vietās, kur dominējā ļoti smagas enerģijas. Šajās vietās bija arī manis gatavotie instrumenti.
Un tie no šīm smagajām enerģijām bija tik ļoti sastrēguši, ka praktiski nedarbojās.
Tāpēc nolēmu uzrakstīt visiem, kas kādreiz kaut ko iegādājušies, ka ir pienācis laiks savus draugus attīrīt. Zinu, ka esmu teicis, ka to nevajag darīt vai to var darīt pa retam, taču nespēju iedomāties, ka cilvēki dzīvo un spēj izdzīvot tik smagās vietās un tik smagās enerģijās.
Tāpēc, lai vai kur jūs dzīvojat, izvēlieteis sev piemērotu mirkli un salieciet visus instrumentus izlietnē, bļodā vai vannā. Paņemiet rokā sali. Apzinieties, ka esat milzīgas kosmiskas gaismas būtnes, ka esat neredzamā Dieva redzamā forma.
Piepildiet sāli ar savu enerģiju, vēl labāk būs, ja piepildīsiet to ar sava Augstākā “Es” enerģiju. Ieelpojot to no kosmosa caur kroņa čakru un izelpojot caur plaukstu sālī. Sāli nežēlojiet, ņemiet to riktīgi daudz. Kad sāls nosvētīts, tad pārberiet to pāri visiem instrumentiem, kas jums ir un ļaujiet pāris minūtes pastāvēt. Tad atstājiet instrumentus uz kādu laiku tekošā ūdenī, kādas minūtes 15. Ūdenim jābut tādam, kas ir patīkams arī Jums pašiem.
Varat aprunāties ar šiem instrumentiem. Pateikt paldies, ja ir tāda sajūta, palūgt, lai tie dara ko konkrētu, ja ir tāda sajūta. Un kad tas darīts, ņemiet tos ārā no ūdens un uzspodriniet ar kādu kokvilnas drāniņu. Tad varat atgriezt tos savās vietās. Vēl labāk būs, ja atkal ar tiem aprunāsieties sēžot ērtā pozā un piepildot tos katru ar sava Augstākā “Es” enerģiju.
Kad procesu pabeigsiet, sajutīsiet, kā mājās izkustās enerģijas, kā atkal gribās izdarīt un paveikt to, kam bijāt atmetuši ar roku. Kā atkal ienāk motivācija iztīrīt un sakārtot mājvietu. Šādu procesu ir vēlams veikt ik pāris nedēļas. Jo laiki patiešām ir smagi un enerģijas gaisā valda smagas.
Uz tām nav jāfokusējās, bet nav slikti zināt, ka tās aktīvi darbojās, jo tikai tad mēs izveicam vajadzīgos procesus, lai no tam atbrīvotos, lai no tām attīrītos.

Lai visiem veiksmīga attīrīšanās. Un lai visiem Jums viegls šis ne pārāk vieglais laiks. Protams, palīdz saule un pavasara tuvošanās. Palīdz iziešana pie dabas. Tāpēc dariet to cik vien bieži tas sanāk.

Ļausim un palīdzēsim vecajam aiziet, lai vietā var nākt kas jauns.

Mīlestībā

Ansis

Bilde no https://wallpaper.wiki/nature-water-wallpapers-hd.html/2


Rakstīt komentāru