logo-mini
Large Landscape, Nature and Rustic Photography
Original Fine Art Photography by Katya Laroche

Sazemēšanās meditācija

Sazemēšanās meditācija

Sazemēšanās meditācija

Apsēdies un noliec pēdas stingri uz zemes, aizver acis un dziļi ieelpo trīs reizes.

Sajūti savas pēdas un vizualizē kā no tām līdzīgi kā liels koks tu ielaid savas saknes zemē. Tās stiepjās cauri visiem zemes līmeņiem gan dziļumā, gan plašumā.

Dari to ar mīlestību pret zemi, pateicies zemes mātei par iespēju staigāt pa šo zemi, elpot viņas gaisu, dzert viņas dāvāto ūdeni (pateicies par visu, ko sajūtās jūti, par ko būtu zemes mātei jāpasakās).

Mīlestībā pret zemi ielaid savas saknes līdz pašam zemes kodolam, iezemējies tajā. Kodols ir dzeltenā zeltaini baltā krāsā un tas izstaro ļoti maigu, patīkamu un dziedinošu enerģiju. Šī enerģija sāk plūst pa saknēm uz augšu piepildot tās. Sajūti kā šī enerģija ieplūst tavās pēdās, kāju pirkstos, papēžos un potītēs. Sajūti kā šī zeltainā, maigā un dziedinošā enerģija plūst augšā pa kājām, tā piepilda apakšstilbus, ceļus un augšstilbus, tad tā ieplūst dzimumorgānos un visos iekšējos orgānos.

Sajūti šo enerģiju un ar dziļu elpas vilcienu ieelpo to plaušās tā, lai tās piepildās līdz pat pašai apakšai, tad ar vēl vienu dziļu elpas vilcienu ieelpo šo dziedinošo enerģiju sirdī un sajūti kā tā piepildās ar zemes mīlestību. Tad zeltainā enerģija ceļās augstāk, caur lāpstiņām tā paceļās līdz pleciem un piepilda tos. Caur pleciem tā ieplūst rokās līdz pašiem pirkstu galiņiem. Sajūti kā tavi pirkstgali sāk maigi vibrēt. Kad rokas ir piepildījušās, zemes mīlestība ieplūst tavā kaklā un piepilda galvu līdz pat pašai kroņa čakrai. Zeltainā un dziedinošā zemes enerģija piepilda visas Tavas čakras, visas šūnas, atomus, protonus līdz pat pašiem smalkākajiem matērijas līmeņiem un vēl dziļāk. Tad tā piepilda visus ķermeņus no fiziskā līdz pat garīgajiem un vēl tālāk. Un sākās spēcīgs, harmonisks un mīlestības piepildīts dziedināšanas process visā tavā būtībā.

Tad zeltainā enerģija sāk plūst uz augšu pa kanālu, kurš atrodas virs galvas. Tā plūst līdz kosmosam un vēl tālāk, tā ieplūst Augstākajā “ES” un pat līdz pašam kosmosa pirmssākumam.

Kosmosā Tu satiec savu Tēva un Mātes dzimtu. Mīlestībā paklanies viņu priekšā un pasaki paldies. Paldies tēva un mātes dzimtai par to, ka devāt man iespēju piedzīvot šo pieredzi, paldies ka dodat man informāciju un piepildāt mani ar beznosacījumu mīlestību, paldies ka vadāt un virzat mani pa manu gaismas ceļu.

No sirds pateicies un dodies pa kanālu pie sava Augstākā Eņģeļa un sava Augstākā “ES” . Tavs Augstākais”ES” ir kā milzīga sudrabota, baltas gaismas lode, iezemē tajā zeltaino gaismu, savienojies ar to. Mīlestībā pateicies viņiem par to, ka viņi tevi vada, par to ka palīdz, dod informāciju un enerģiju, par to ka dziedina un piepilda kā ar gaismu, tā ar mīlestību.

Tu kļūsti par pilnvērtīgu starpposmu starp zemi un debesīm, kurš savieno kosmosu ar zemi.

Šajā brīdi baltā sudrabotā gaisma sāk plūst lejā pa kanālu paplašinot to tik platu, cik vien tas iespējams. Šī sudrabotā baltā gaisma ir daudz straujāka un intensīvāka par zemes enerģiju un tā plūst lejā kā spēcīgs liels ūdenskritums.

Kurš piepilda visu tavu ķermeni. Baltā sudrabotā gaisma plūst ne tikai caur Tevi, bet tā plūst arī pāri noskalojot visas satāvējušās un kaitīgās enerģijas zemē, kur tās transformējās labvēlīgā un auglīgā augsnē.

Sajūti kā šī sudrabotā baltā šķidrā gaisma piepilda visas tavas čakras, kā tā ieplūst tevī caur kroņa čakru, piepilda tavu galvu, kaklu, plecus, rokas.

Ar dziļu elpas vilcienu ieelpo to plaušās un sirdī, sajūti kā sirds piepildās ar dinamisku vieglumu, patiesumu un spožumu. Sajūti kā Tava sirds sāk starot, gluži kā saule zenītā. Tad enerģija plūst zemāk un saules pinumā tā savienojās ar zemes enerģiju ar zemes mīlestību, radot spēcīgu lādiņu, kurš caur sirdi un pleciem ieplūst rokās, pēc tam tas piepilda visas šūnas, visu fizisko un visus smalkos ķermeņus.

Ar šo enerģiju var dziedināt un svētīt, kā priekšmetus, tā vietas un cilvēkus.

Pēc šī procesa enerģija plūst zemāk, piepildot visus iekšējos orgānus, kā arī dzimumorgānus. Sudrabotā baltā enerģija piepilda visas čakras un dodās zemāk pa kājam, līdz pēdām un pa saknēm līdz zemes kodolam piepildot arī to. Tagad Tu esi kļuvis (-usi) par pilnvērtīgu starpposmu starp debesīm un zemi, un tu caur sevi savieno debesis ar zemi. Un ir sācies spēcīgs dziedināšanās un attīrīšanās process.

Kad esi iezemējis (-usi) sudraboto, šķidro balto gaismu zemē, tad tavs energolauks sāk plesties līdz tā patiesajiem izmēriem. Tas plešas un piepildas gan ar balto zelta gaismu, gan balto sudraba gaismu un kļūst tik blīvs, ka šo enerģiju var smelt ar saujām. Un liet sev virsū uz dziedināmajām vietām. Sajūti, ka Tu kļūsti bezdgalīgs (-a) gan uz āru, gan uz iekšu un viss, cik vien tālu spēj sevi sajust, piepildas ar abām šīm mīlestības pilnajām un dziedinošajām enerģijām. Apzinies, ka Tu esi kosmiska, Dievišķa, mūžīga gaismas būtne, Tu esi neredzamā dieva redzamā daļa un formā tu esi bezgalīga kosmosa molekula, kura atnākusi pieredzēt un izbaudīt zemes dzīvi. Apzinies, ka Tu esi kaut kas daudz vairāk kā vispār spēj iedomāties.

Kad tas ir darīts, tad vērsies ar lūgšanu pie augstākiem spēkiem, sauc tos kā tev ērtāk gaisma/Dievs/kosmoss/Visums/dieviete/ vai radītajs. Sauc viņu tādā vārdā, kāds tev rezonē visvairāk. Lūdzu Svētais Gars vai ……. , piepildi mani ar spožu, tīru žilbinošu gaismu, kura mani attīrīs no enerģijām, kuras ir sastāvējušās un bremzējošas, kura mani attīrīs no zemei piesaistītajiem gariem un citām kaitīgām enerģijām un piepildīs mani ar beznosacījumu mīlestību.

Sajūti un uzvizualizē šo procesu, kā tavs energolauks cik vien tālu spēj to iedomāties, piepildās ar spožu žilbinošu gaismu.

Tad lūdz Svētajam Garam vai tam ko izvēlējies …../…../, lai viņš šo gaismu piepilda ar indigo violētu gaismu, kura darbojās kā vairogs un pasargā no visām stāvošajām un nekustīgajām enerģijām.

Lūdz no sirds: es tevi lūdzu svētais gars, aktivizē šo indigo violēto gaismu tā, lai tās iekšpusē paliek tikai mīlestība un lai caur šo gaismas vairogu ienāk tikai mīlestība. Es Tevi lūdzu, nostiprini to, lai tā kalpo pēc iesējas ilgāk.

Es pateicos Tev, Es pateicos Tev, Es pateicos Tev.

Tagad Tu esi spēcīgā enerģijas kanālā, pasargāts (-a) no šīs pasaules kaitīgajiem aspektiem. Protams, pieredzi, kurai būs jāiet cauri Tu piedzīvosi, emocijas, kuras būs jāpiedzīvo tiks piedzīvotas, taču uz visiem notikumiem varēsi paskatīties no mīlestības skatpunkta. Šobrīd Tu vari brīvi sarunāties ar Eņģeļiem, Augstāko”ES” un citām augstāku vibrāciju būtnēm, tās būs vieglāk sajust un sadzirdēt.

Šo procedūru būtu vēlams veikt vismz reizi dienā, ja gribās uzlabot savu dzīves un enerģijas kvalitāti.

Stāvoklis, kurā šobrīd atrodies pēc šīs meditācijas ir dabiskais cilvēka stāvoklis, kādā mums visiem vajadzētu atrasties.

Būtu labi, ja kāds tev šo meditāciju lēnā un mierīga balsī nolasītu vai arī tu pats (-i) ierakstītu to diktafonā un tad klausītos.

Man pašam šī meditācija dod ļoti daudz, sākot no miera, enerģijas, harmonijas līdz pat dzīves piepildījumam, stabilitātei un pat līdz laimes sajūtai.

Veicot šo meditāciju katru dienu dzīvei krāsas kļūst daudz košākas un dzīves notikumi kļūst daudz patīkamāki.

 

 

 

Large Landscape, Nature and Rustic Photography
Original Fine Art Photography by Katya Laroche

©Lost Kat Photo – Katya Laroche


Rakstīt komentāru