logo-mini
aicinam-pieteikties-orbs

Piesaki savu sabiedrisko iestādi izmantot “Orbs”

Piesaki savu sabiedrisko iestādi izmantot “Orbs”

“Orbs” ir uzlīmes, kuras neitralizē elektromagnētiskā lauka kaitīgos aspektus, kaitīgo ietekmi uz cilvēkiem un dabu.

Esam pārliecinājušies, ka pat viena uzlīme spēj neitralizēt mob. tel. bāzes stacijas kaitīgo starojumu un arī lielo vēja ģenerātoru kaitīgo ietekmi. Un mēs gribam iet tālāk, jo redzam kā tas, ko darām, pozitīvi ietekmē vidi, cilvēkus un visu to, kas ir ap šīm elektroierīcēm.

Ir cilvēki, kuri paši ir spējīgi parūpēties par to, lai šī kaitīgā ietekme viņus vairs neskartu un ļautu viņiem dzīvot daudz vieglāk un veselīgāk.

Taču ir tādas sabiedriskas iestādes, kurām valsts vismaz pagaidām naudu nepiešķirs tādiem mērķiem un kuriem līdzekļu varētu būt krietni par maz.

Mēs “Orbs” komanda, Ansis un Aiga, gribam palīdzēt un dot gaišo un harmonisko, lai tas vairojās, jo apzināmies, cik negatīvi mūsu dzīvi spēj ietekmēt wi-fi un elektromagnētiskā lauka starojums.

Mēs nevaram iet pret cilvēku gribu, taču varam piedāvāt tiem, kas vēlās, veikt elektroierīču un dažādu raidītāju harmonizāciju.

Tā kā mums ir vajadzīgie instrumenti, tad aptuveni reizi mēnesī mēs gribētu harmonizēt vismaz vienas izglītības vai veselības iestādes kaitīgākās elektroierīces.

Mēs to darīsim par saviem līdzekļiem un saviem spēkiem – atbrauksim un salīmēsim uzlīmes, harmonizēsim kaitīgākās elektroierīces un interesentiem pastāstīsim par elektroierīču kaitīgo ietekmi, kā arī par “Orbs” uzlīmju darbību un pozitīvajiem rezultātiem.

Ja esi bērnudārza, skolas, bērnu slimnīcas, internāta, mūzikas skolas vai kādu radošo pulciņu vadītājs un Tavā rīcībā ir dažādas modernās tehnoloģijas un citas elektroierīces, tad droši raksti mums un piesakies. Protams, var mums rakstīt arī jebkuru citu iestāžu vadītāji. Mūsu mērķis ir nesavtīgi vairot gaismu un harmoniju šajā pasaulē un ja mūsu mērķis sakritīs ar Jūsu mērķi, tad viss notiks bez aizķeršanās.

Vai ja zini kādu, kurš atbilst augstāk minētajam un varētu būt ieinteresēts šajā piedāvājumā, tad padod šo ziņu tālāk, lai tā iet pasaulē un mēs visi kopā vairojam gaismu un mīlestību!

Rakstiet visi, kam gribās uzlabot mūsu bērnu vides veselību un pašu bērnu veselību, lai tie aug par stipru, viedu un gaišu mūsu nākotni.

Mēs labprāt iedziļināsimies katrā situācijā un centīsimies darīt, cik spējam, lai rezultāti būtu pēc iespējas produktīvāki un rezultatīvāki.

Jebkuru informāciju šajā tēmā variet uzzināt rakstot man uz ansist@gmail.com . Ļoti priecāsimies par Jūsu vēstulēm un par jebkuru tikšanos ar Jums klātienē.

Ar mīlestību

Aiga un Ansis


Rakstīt komentāru