logo-mini
orbs_jaunajam_maminam

Kā pasargāt sevi un jaundzimušo no EML ietekmes?

Kā pasargāt sevi un jaundzimušo no EML ietekmes?

Kā pasargāt sevi un jaundzimušo no EML ( Elektromagnētisko lauku ) ietekmes ?

Jau no pirmajiem mēnešiem, kad jaunā māmiņa gaida bērniņu, ļoti būtiska ir vide un vides kvalitāte, kas ietver gan māmiņu, gan bērniņu! Un šajā gadījumā mēs varam runāt par to, kas atrodas mums apkārt redzamā plānā un ko lietojam kā savas ierastās lietas ikdienā, kā arī varam runāt par to, ko šīs lietas, ko lietojam, izstaro un kā tas viss kopā ietekmē gan mammas, gan bērniņa pašsajūtu.

Zinātnieki jau sen ir atklājuši to, ka katra lieta izstaro savu enerģiju, jeb vibrāciju vai viļņus, kas caurstrāvo visu apkārtējo. Un it viss, ko lietojam savā ikdienā gan vēl darbojoties aktīvi savā darba vidē, gan mājas apsāktļos, gan automašīnā vai kur citur, rada ietekmi gan uz mums, gan arī ietekmē bērniņu, kas drīzumā nāks pasaulē!

Jūtība jeb sensitivitāte katrai māmiņai ir citādāka – kāda jau no pirmajiem mēnešiem kļūst tik ļoti jūtīga uz visādiem kairinātājiem, ka nespēj vairs daudz uzturēties cilvēkos, ka vairs nav vēlme doties lielveikālā iepirkties vai lietot savu mobilo tālruni vai klēpjudatoru tik bieži, kā tas bija agrāk. Jo pēkšņi ir radušās nepatīkmaas sajūtas, kas rada satraukumu, nervozitāti un ļoti nepatīkamas sajūtas kopumā. Kādai māmiņai nemainās pilnīgi nekas – šķiet viss ir tieši tāpat kā agrāk. Vēl kāda māmiņa gaidot jaundzimušo vairs nespēj uzturēties pilsētvidē, jo tā sāk izteikti spiest nost un ir jāmeklē kādi citi varianti, kā veidot savu dzīvi ārpus tās.

Katrs bērniņš nāk pie saviem vecākiem un nodod savai mammai gaidību laikā tieši to, kāds viņš pats būs tad, kad piedzims šajā pasaulē. Ar to vēlos pateikt to, ka piedzimstot mazajam, šī jūtība mammai visbiežāk atgriežas sākotnējā stāvoklī, kad bērniņu vēl negaidīja. Taču mazulis jau no pirmajām sekundes simtdaļām jūt tieši tik stipri, un pat vēl stiprāk visu to, ko mamma juta iznēsājot šo bērniņu sevī.

Mums kā mammām ir ļoti liela iespēja saudzēt sevi un savus mazuļus, kad tie vēl atrodas mūsu puncī, kā arī ja neesam par to padomājušas šajā laikā, tad mums to ir iespēja darīt jebkurā mirklī, kad sākam to uztvert par vajadzīgu un apzināmies, ka tas ļoti spēcīgi ietekmē gan mūsu mazuļa nervu sistēmu, gan miegu, gan turpmāko attīstību un pašsajūtu kopumā.

Viena no lietām, ko man kā mammai, kurai aug jau viens divgadnieks un drīz būs vēl viens mazulītis, gribas ieteikt katrai mammai, kas jau gaida savu mazuli vai kam jau ir bērniņš, ir pasargāt sevi un bērnu no mūdienu tehnoloģiju pasaules lielās ietekmes. Visvairāk jau no mobilo telefonu, klēpjdatoru un Wi-Fi rūteru ietekmes. Taču ir iespējams pasargāt sevi un mazuli arī no visiem citiem elektroierīšu radītajiem starojumiem.

Kad gaidīju savu pirmo bērniņu nespēju nedz ieiet lielveikalā, jo mani tur vis smacēja nost un dūcošā vitrine skaņa un visi pīkstuļi mani pilnīgi jāsaka ka slēdza ārā un arī radīja ļoti nomācošas sajūtas; nespēju arī ilglaicīgi runāt pa telefonu, kur nu vēl strādāt pie datora. Un tieši pašā grūtniecības sākumā mans vīrs Ansis radīja “Orbs” tehnoloģiju jeb uzlīmes, kuras šajā laikā pārbaudīju gan pati uz sevis, jo kā jau minēju, mobilais telefons un dators bija diezgan grūti panesama lieta. Gan šo tehnoloģiju sākotnēji devām testēt gan jaunajiem vecākiem, gan ģimenēm, kurās jau auga bērni, gan arī citiem cilvēkiem, kuriem bija citas problēmas saistībā ar tehnoloģiju lietošanu savā ikdienā.

Tajā laikā sāku pētīt šo nozari daudz padziļinātāk un sapratu, ka mūdienās neviens nerunā par šīs industrijas lielo ietekmi uz cilvēci kā tādu, kur nu vēl par ietekmi uz jaundzimušajiem un bērniem. Jo protams, tas nav nevienam izdevīgi, kam bizness, vara un naudas kāre ir lielāka par citām vērtībām. Taču papētot šo visu dziļāk, zinātnieki ir atklājuši ļoti daudz faktus par to, ka gan mobilā telefona, wi-fi rootera, datoru un citu elektroierīču starojums ļoti ietekmē cilvēka pašsajūtu un veselības stāvokli. ( Par šo visu tuvākā laikā uzrakstīšu padziļinātāku rakstu. )

Un visi šie starojumi caurstrāvo mūsu un mūsu tuvākos katru dienu, katru strundu, katru minūti, sekundi, utt..

Ko mēs varam darīt? Kā uzlabot šo situāciju?

Pasaulē ir atklāti ļoti daudz risinājumi, taču protams, pasargāt sevi pilnībā nav iespējams. Jo dzīvojot pilsētā mēs varam tikai mazliet samazināt šo starojumu ietekmi, kas jau ļoti daudz mums sniegs sajūtu līmenī, ja to darīsim. Un dzīvojot ārpus pilsētas mums ir daudz lielāka iespēja šos starojumus harmonizēt, lai mūsu vide būtu daudz harmoniskāka un patīkamāka!

Meklējot internetā dažādus variantus esmu atradusi šādu mājas lapu (https://www.bellyarmor.com/belly-armor-shop/ ) kur ir dažādi risinājumi gan jaunajām māmiņām, gan arī visiem citiem. Un protams – pameklējot internetā pēc atslēgasvārda “ EMF protection “ varam atrast vēl daudz ko citu, kas pasargās mūs no šo jauno tehnoloģiju radītā negatīvā starojuma ietekmes.

Es pati un arī daudzi, kas sākotnēji piedalījās testā ( apmēram 50 ģimenes ) bija ļoti apmierināti ar rezultātiem, ko sniedz “Orbs’uzlīmes. Pati šo visu pābaudīju grūtniecības laikā un vēl joprojām saņemam epasta vēstules ar lielu paldies par šīm uzlīmēm, kuras lietojot cilvēkiem vairs nesāp galva runājot pa mobilo telefonu. Ka ir beidzot iespējams uzturēties ilgāk pie datora strādājot darba lietas. Ka miegs ir uzlabojies un bērni, kuri uztver jau no dzimšanas ļoti pastiprināti dažādus starojumus, mājās ir kļuvuši mierīgāki un harmoniskāki.

Šobrīd no mūsu produkta klāsta piedāvājumā ir “ Orbs” uzlīmes (http://orbs.lv/veikals/ ) , par ko vairāk var palasīt arī www.orbs.lv mājas lapā. Kā arī šajā spekavots.lv mājas lapā ir pieejams produkts – amulets (http://spekavots.lv/product/eml-harmonizejoss-amulets/ ), ko katra māmiņa var nēsāt savā kaklā, kā sevis un mazuļa pasargājošu amuletu no visiem kaitīgajiem starojumiem, kā arī tiesi no EML kaitīgā starojuma.

Es iesaku šos produktus ikvienam, taču jo īpaši mums, māmiņām, kuras gaida mazuļus, jo atceros šo laiku pirmo reizi un tagad, un man “Orbs” produkti ļoti palīdzēja manā ikdienas solī. Un ja par šiem produktiem Jums ir interese – tad droši rakstiet man – Aigai ( FB – Aiga Teko, epasts aiga.teko@gmail.com ) un jautājiet to, kas jums interesē. Un tieši jaunajām māmiņām esam sagatavojuši šajā tuvojošajās pavasara laikā 25 % atlaidi “ Orbs “ uzlīmēm. Rakstiet man privāti, vai zvaniet 25149079 , lai sarunātu visu gan par atlaidi, gan visu citu, kas interesē par šiem produktiem.

Ļausim sev un saviem mazuļiem justies pasargātiem. Ļausim sev būt harmoniskā un tīrā vide, lai mūsu mazie rakari aug veseli, mierpilni un priecīgi!

Mīlestībā

Aiga Teko

 


Rakstīt komentāru