logo-mini

SPĒKAVOTS

ORGONĪTS

… Ir garīgs instruments ar dvēseli ..

..tie visi ir kā mani ceļabiedri un draugi. Tie ir kā mani pēdu vai pirsktu nospiedumi, kurus atstāju aiz sevis.

SPĒKAVOTS ( ORGONĪTS )

Spēkavots ( orgonīts ) ir instruments Dvēselei, Garam un visam tam, ko ar prātu izskaidrot nevaram, taču sajūtam un apzināmies, ka tas eksistē katra cilvēka dzīvē.

Kāds šos instrumentus izmanto sevis pilnveidošanai un attīstībai, kāds tiem atvēl īpašu goda vietu savā mājā kā savam ģimenes biedram un mājas labajam gariņam. Vēl kāds cits šos instrumentus uztver kā skaistuma objektus, kas labi izskatās un rada patīkamu un visnotaļ viegluma pilnu atmosfēru! Kādam tas ir draugs ikdienā! Un katrs pielietojums ir labs un konkrētajā brīdī šim cilvēkam nepieciešams!

Katram cilvēkam ir savs nodoms un mērķis, kamdēļ viņu šis instruments ir uzrunājis vai kamdēļ pats cilvēks to ir uzmeklējis. Visumā nav nejaušību un tāpat nav nejaušas tikšanās ar Spēkavotu ! Tas atnāk tad, kad esam izteikuši kādu vēlmi, kad Spēkavots ( orgonīts ) spēj palīdzēt ar to enerģijas potenciālu, kas tajā mīt!

Šobrīd rit desmitais gads, kopš radu Spēkavotus ( orgonītus ) un pieredze rāda, ka izvēlēties atbilstošu spēkavotu var tikai izmantojot sajūtas! Tas Spēkavots ( orgonīts ), kurš kā es parasti saku ” Ar Tevi runā! “, tas ir īstais un cilvēkam tajā brīdī visvajadzīgākais. Prātam var sķist, ka viņš grib amuletu, taču ieraugot lodi kaut kas sirdī notrīs un sajūtas signalizē ” jā, jā, šis ir īstais”! Tad tas arī ir jaizvēlas, lai vai prātam tas var šķist neloģiski, jo tas ir vēlējies ko citu!

Izvēle ir jāatstāj sajūtu ziņā.. Jāvēro, kurš no spēkavotiem pats uzrunā cilvēku līdzīgi kā tad, kad mājdzīvnieks pats pienāk pie sava jaunā saimnieka, lai to vestu uz jaunām mājām! Īstais spēkavots pats iekāps cilvēka rokās un cilvēkam vairs negribēsies to laist vaļā!

Šajā laikā, kopš radu šos instrumentus, ir tapuši ļoti daudz dažādi instrumenti ar dažādām darbības niansēm un formām.

Dotajā brīdī izgatavoju:

Amuletus puslodes formā, kā arī amuletus lodes formā, kas paredzēti cilvēka ikdienas dzīvei. Tie ir ērti nēsājami kaklā, ieliekami kabatā vai somā. Amuleti ir mazie draugi ikdienai!

Tie mūs sargā, tie transformē zemās vibrācijas, tie palīdz mums noturēt savu energolauku un apzināties pašiem sevi, tie palīdz mums noturēties savā centrā. tie harmonizē un līdzsvaro enerģijas! Tie caurstrāvo enerģiju, kas ceļ cilvēku vibrācijās. 

Piramīdas mājas enerģētikas attīrīšanai, aktivizēšanai, piepildīšanai un noturēšanai. Piramīdas ir paredzētas mājas auras uzlabošanai, sastāvējušos enerģiju izkustināšanai, attīrīšanai un piepildīšanai ar patīkamām mīlestības vibrācijām. Piramīdas ir kā mājas gariņi, kuri pieskata māju un izstaro enerģiju, kas harmonizē, uztur mājā patīkamu gaisotni un dzidru gaisu.

Lodes dažādos izmēros, kas paredzētas meditācijām, cilvēka enerģiju attīrīšanai, aktivizēšanai, piepildīšanai, noturēšanai. Lode ir palīgs darbā katram cilvēkam pašam ar sevi. Lode ir kā avots, pie kura varam apsēsties, tikai lodi turot rokās šis avots ar dzidro ūdeni ir tepat pie mums, tas caurstrāvo mūsu energolauku un tajā notiek procesi, kas cilvēkam konkrētajā dzīves mirklī ir aktuāli. Lode ir kā garīgais skolotājs, ar kuru kopā spējam paveikt lielas lietas, no kura varam mācīties un saņemt mums vajadzīgo informāciju. Lode ir burvīgs instruments, ja gribas sevī ko izmainīt, ja gribam  atbrīvoties jo kādas īpašības, kas mums ļoti traucē. Lode ir labs palīgs ikrīta meditācijās. Tā palīdz uzskaņoties uz mīlestības vibrācijām. 
Lode ir labs sabiedrotais  tad, ja apzināti dzīvojam un strādājam ar savu enerģētiku katru dienu.

Katrs no pieminētajiem instrumentiem izstaro enerģijas, kas ceļ cilvēku vibrācijās. Ir enerģiju nianses, kā piemēram ir instrumenti, kas palīdzēs vairāk pie karmiskām situācijām. Ir tādi, kas vērsti vairāk uz veselības sakārtošanu. Taču it visi šie instrumenti ceļ vibrācijas, attīra enerģijas plūsmas un blokus neatstājot šo vietu tukšu, bet piepildot to ar mīlestību un gaismu. Tie atjauno enerģijas plūsmu cilvēkā vai telpā. Tie harmonizē, rada patīkamas un vieglas sajūtas. Tie transformē smagnējo un piepilda ar mīlestību!

Gatavie Dziedinošie instrumenti ir aplūkojami veikaliņā.
Šos var pasūtīt un saņemt īsā laika posmā, kas visbiežāk ir 7 līdz 9darba dienas.

INDIVIDUĀLI IZGATAVOTS SPĒKAVOTS

Ir Spēkavoti (orgonīts), ko izgatavoju uz pasūtījuma un veidojot Spēkavotu konkrētam cilvēkam. šādā gadījumā cilvēkam ir iespēja noformulēt savu nodomu – kam tieši šis instruemnts ir vajadzīgs. Tad šis izgatavotais Spēkavots daudz spēcīgāk darbosies tieši tajā virzienā, kas cilvēkam ir vajadzīgs. Nodomu var noformulēt pāris teikumos un izstāstīt to man pirms sāku gatavot instrumentu.
Šajā bilžu galerijā var uzlūkot daudz un dažādus Spēkavotus, kas ir tapuši, lai vieglāk izdarīt izvēli, ko aptuveni gribas pasūtīt, kas uzrunā un runā, ko sajūtas vēlas un ar ko sirds runā. Un izvēloties kādu no šiem kā piemēru, es varu sākt izgatavot ar cilvēka  izvēlēto nodomu instrumentu tieši konkretam cilvēkam!

Spēkavotu radīšana jeb gatavošana ir radošs un harmonisks process. Tas notiek mierpilnā gaisotnē, harmoniskos dabas apskāvienos, noskaņojoties un uzskaņojoties uz procesu, ko veicu. Katra detaļa jeb pildījums, kas Spēkavotā tiek izmantots, tiek attīrīts,  piepildīts, aktivizēts un svētīts. Katrs šis process ir kā meditācija, kas uzskaņo konkrēto pildījumu uz augstām vibrācijām. Pildījuma ģeometrijas tiek veidotas ieklausoties sajūtās. Kā pildījumu izmantoju dažādas dabas veltes – bišu vasku, akmeņus, dzintaru, kristālus, dārgakmeņus. Kā arī vara stieples, sudraba stieples un vēl daudz ko citu, kas ir nepieciešams konkrētajam instrumentam. Ne vienmēr pildījums  ir lietas fiziskā plānā, vairāk tās ir nemateriālas enerģijas, ar kurām darbojos tieši gatavošanas procesā, lai Spēkavots taptu par gaismas instrumentu, kas veic gaismas ikdienas mazos darbiņus un lielos darbus.
Katra Spēkavota gatavošana ir kā rituāls un šis rituāls sākas ar to mirkli, kad cilvēks ir izdarījis izvēli pasūtīt Spēkavotu. Tad es pēc gatavošanas procesa varu pastāstīt to, kā tapa šis instruments, pateikt kādas nianses par pašu procesu, jo pats process stāsta jau par to, kas ir tas, kas traucē vai tieši pretēji, ir ļoti labi ceļā uz cilvēka izteikto nodomu. Un tajā mirklī, kad nododu šo instrumentu cilvēkam, tad pats cilvēks turpina šo rituālu kopā ar Spēkavotu. No tā, cik daudz laika un enerģijas cilvēks veltīs šim rituālam kopā ar Spēkavotu, ir atkarīgs tas, kā cilvēks virzīsies uz savu nodomu. Es meditatīvā procesā gatavojot instrumentu iesāku rituālu, un cilvēks jau pats to turpina pats ar saviem Eņģeļiem, Dvēseli un Augstāko Es.

SPĒKAVOTS SKAISTUMS

 

Par Spēkavotu apdarināšanu rūpējas mana sieva Aiga:)
Amuletiem no lina diega tiek pīti ietvariņi, lai Amuletam patiprinatos saikne (sazemējums) ar Zemi, ka arī šis ietvariņš ļauj Amuletam justies kā mājās un tas spēj vairāk dot cilvēkam.
Piramīdai ir no lina diegiem pīta sedziņa, lai piramīdai pastiprinās saikne ar Zemi un lai tā kalpotu uz dažādām virsmām daudz labāk.
Lodēm ir iespējams no lina diega uzpīt tādu kā apņemošu ietvaru, kas veido sazemējumu ar Zemi un tad lodi ir iespējams kaut kur iekārt. Par lodes pinumiem ir jārunā individuāli, jo visbiežāk lode dodas pie cilvēka bez pinuma.

Iesaiņošana arī ir manas sievas sirdslieta, tamdēļ katrs Spēkavots dodas pie cilvēka iekļauts lina drānā, apņemts dabīgā papīra loksnē un noformēts ar sirdi un dvēseli:)!

Ja ir kādas īpašas vēlmes kādai davanai vai pašam priekš sevis saiņošanai vai apdarināšanai, tad šajos jautājumos lūgšu jūs sazināties ar manu sievu Aigu rakstot uz epastu info@spekavots vai zvanot uz tel.25149079.
Citus Aigas darbiņus var apskatīt šajā bilžu galerijā. Un ja kas uzrunā -a sazināties ar Aigu.
Bet par Spēkavotiem rakstiet droši man uz e-pastu ansist@gmail.com. Un ja ir vēlme sazināties telefoniski, tad zvaniet uz tel.25149079

Mīlestībā

Ansis Tenteris

Bilžu galerija

Ielūkojies
No pašiem pirmsākumiem