logo-mini

Orbs

“ Orbs “ ir mans jaunākais lolojums. Lai arī tas plašākai sabiedrībai ir pieejams no 2015.gada oktobra, ar mani tas jau ir kopš 2014.gada oktobra.

Šis instruments ir tapis intuitīvi tāpat kā visi pārējie manis darinātie instrumenti. Protams – tas ir tapis liekot lietā visu uzkrāto pieredzi no šīs un citām dzīvēm. Kad to uztaisīju, īsti nesapratu, kam tas paredzēts, jo tas izstaroja tik smalku vibrāciju, ka no tās nolasīt informāciju bija pagrūti.

 • IDEJA

  Uztaisīju un tad kādus divus mēnešus šis instruments vienkārši mētājās plauktā bez jebkāda pielietojuma. Taču kosmosam tas laikam galīgi nederēja un sajūtas lika šo instrumentu aizvest pie viena jūtīga cilvēka, kuram regulāri parādu savus jaunākos izgudrojumus. Tā mēs pie viņa sēdējam un pētījām – kādas sajūtas un enerģijas iztaro šis “verķis”. Līdz brīdim, kad mans kolēģis iedomājās uzlikt uz šī “verķa” mobilo telefonu. Un efekts bija pārsteidzošs, no telefona nāca patīkama enerģija un nebija sajūtams nekāds nepatīkams un kaitīgs starojums. Tā nu mēs sapratām – ko dara šī ierīce. Taču tā kā ierīces izgatavošana man aizņēma tieši vienu mēnesi dienu dienā pie tās strādājot, tad neredzēju reālu iespēju tādas piedāvāt cilvēkiem, jo neviens nebūtu gatavs maksāt man mēneša algu par to, ka viņa telefonam kaitīgais  starojums tiek neitralizēts un harmonizēts. Arī pati ierīce ir desmit reizes lielāka par pašu telefonu, līdz ar to nekādu reālu iespēju to pielietot neredzējām.
 • RISINĀJUMS

  Taču arī tāds iznākums kosmosam nederēja un tas virzīja mūs uz priekšu. Apvienojot mūsdienu tehnoloģijas un šo ierīci, panācām to, ka tajā var ievadīt jebkuru telefona numuru un šim telefonam starojums izmainījās, tika neitralizēts kaitīgais un esošais kļuva harmonisks, kā arī harmonizējošs.

  Taču tas cilvēku prātiem nederēja, jo enerģijas jūt retais un pirkt šādu produktu, kur neko nesaņem pretī, tie nebija ar mieru. Par baltu velti kosmoss arī neļauj šādu enerģiju izdalīt, jo visur ir jābūt enerģijas apmaiņai. Ja došu par velti, tad saņemšu pretī visu to, kas cilvēkos ir destruktīvs un kaitīgs. Tas mani nobeigtu, tāpēc meklējām citu risinājumu, līdz nonācām līdz hologrāfiskajām uzlīmēm, kurās ir daļēji redzama šī ierīce.

 • HOLOGRAMMA

  Hologramma labi stradā, jo tā spēj ietvert sevī ļoti daudz informācijas. lai arī tajā ierīce ir redzma tikai daļēji, tā satur visu ierīces informāciju un tā tieši tāpat kā pati ierīce caurvada enerģiju, kura neitralizē kaitīgos starojumus un harmonizē tos, kas ir nekaitīgi, padarot jebkuru ierīci par harmonizējošu instrumentu.

  Atlika tikai padarīt halogrammas tādas, kuras pašas spēj pielāgoties katrai elektroierīcei individuāli. Šim mērķim kosmoss deva informāciju, kuru arī realizējām un produkts bija gatavs.

 • ORBS

  Vajadzēja tikai nosaukumu un vēršoties pie kosmosa to arī dabujām – “Orbs” bija tā vārds !

  Kad papētījām internetā, kas ir orbs, tad sapratām, ka tās ir gaismas būtnes vai daļiņas, kuras cilvēks ar neapbruņotu aci neredz, taču tās diezgan bieži piefiksē fotoaparāti un uz fotogrāfijām tie ir redzmi kā līdojošie škīvīši vai gaismas lodes. Orbs ir dažādās krāsās, dažādos lielumos un dažadās ģeometrijās. Skeptiķi uzskata, ka tie ir putekļi, taču ir jau savākti gana daudz pierādījumi tam, ka tie nekādi nevar būt putekļi. Protams – gribat ticat, gribat neticat. Tas, ka neticat kaut kam, vēl nenozīmē, ka tas neeksistē :)

Esmu atklājis, ka “ Orbs “ spēj neitralizēt ne tikai elektroierīču elektromagnētiskā lauka kaitīgo aspektu, bet arī jebkura priekšmeta izstarotā elektromagnētiskā lauka kaitīgos starojumus. Piemēram, baznīcas krustiņš, kas ir tas pats kapu krusts, kuru daudzi nēsā kaklā. Tas satur nāves enerģiju. Uzliekot šādu krustiņu uz “ Orbs “ uzlīmes šis krustiņš pārstāj izstarot nāves enerģiju. Tāpat pasaulē slavenākais un diezgan atbaidošais brūnais dzēriens, kuru dzer ļoti daudzi, satur nāves enerģiju un daudzas citas kaitīgas vibrācijas. Uzlīmejot šo “ Orbs “ uzlīmi uz bundžiņas vai pudeles, šis dzēriens kļūst nekaitīgs.

Uzlīmējot “ Orbs “ uzlīmi uz iekšdedzes dzinēja, tā darbība harmonizējās un degvielas patēriņš uz tā reķina kritas par 10-15%. Uzlīmējot uz gaļas iepakojuma, no gaļas attīrās dzīvnieka baiļu, stresa, sāpju un ciešanu vibrācijas.

Veicot muskuļu testu var uzskatāmi redzēt kā lieta, kura ir neatbilstoša mūsu enerģētikai un fiziskajam ķermenim, atņem mums enerģiju un mūsu muskuļi kļūst vāji. Enerģiju mums atņem visas elektroierīces un padara muskļus vājus, taču uzlīmējot uz elektroierīces “ Orbs “ uzlīmi, muskuļi spēj noturēt pat lielāku pretestību kā bez elektroierīces rokā. Šis tests ir labs ar to, ka tas uzskatāmi parāda mums to, kas mums ir atbilstošs un kas nē, kas mums dod spēku, kas nedod un kas atņem.

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums

Email: info@spekavots.lv
ORBS.lv