logo-mini

“Orbs” uzlīmju darbības uzlabošana

Nu jau manas ikdienas darbības burtiski veicina komunikāciju ar smalkās pasaules būtnēm, galvenokārt jau protams ar Eņģeļiem.
Komunicējot ar viņiem nāk informācija kā vecās lietas uzlabot un padarīt vēl pilnvērtīgākas.
Tā kā visu mūžu esmu bijis skeptiķis, tad ar skepsi esmu skatījies uz lietām, kuras radu. Lai cik tas absurdi neizklausās, tā tas ir bijis. Tikai tagad saprotu, ka mana skepse šo lietu darbību ir pavājinājusi un pasliktinājusi. Ka mana ticība smalkajai pasaulei ļoti pastiprina visu enerģētisko instrumentu darbību. Pamazām atbrīvojoties no skepses, ieraugu lietu patieso būtību. Ka viss ir dzīvs, ka visam ir apziņa, ka ar visu pilnīgi visu var sarunāt un ka pret visu jaizturās kā pret sevi, savu mammu vai mīļoto cilvēku. Atveroties šai smalkajai pasaulei, kura ir pārpilna ar dažādām gaismas būtnēm un dažnedažādām enerģijām, es sāku sajust, ko var uzlabot tajā, ko esmu jau radījis. Sāku izprast kā lietas darbojās, sāku saprast, ka daudzas lietas darbojās atkarībā no ieliktā nodoma.
Tāpēc esmu nolēmis uzlabot “Orbs” uzlīmes, pievienojot tām savu un ja arī Jūs vēlaties, Jūsu attieksmi pret tām. Kā jau iepriekš raktīju, jo lielāku cieņu visam dzīvajam  (tai skaitā atomiem, no kuriem izveidoti mūsu zābaki, vai atkritumu maisiņš) izrādām un jo vairāk pateicamies, jo vairāk tās spēj dot mums. Kā man viens paziņa teica, ir jāpārslēdz domāšana no primitīva patērētāja uz radītāju, kurš dod it visā. Mēs neesam atnākuši patērēt šo planētu, bet gan radīt to un padarīt vēl skaistāku. Atcerēsimies to katru reizi, kad ar savu naudu veicinām biznesus, kuri iznīcina šo planētu.Atgriežoties pie “Orbs” uzlīmēm 🙂


Es jau tās no savas puses aktivizēju un palūdzu to, lai tās vairo gaismu, mīlestību un transformē visu kaitīgo, padarot šo planētu un tās enerģiju patīkamāku un mīlestības pilnāku. Taču viena lieta ir to darīt attālināti un man vienam. Cita lieta ir tad, ja katrs, kurš lieto vai lietos uzlīmes, aprunājās ar tām. Pieaicina augstākus spēkus un palūdz tās nosvētīt, piepildīt ar kosmosa augstākajām un gaišākajām vibrācijām. Palīdz nosvētīt un piepildīt ar dzirkstījošu gaismu to elektroierīci, kurai uzlīme tiek uzlīmēta.
Tā kā citu variantu kā pielikt šo aktivizēšanas paraugu pie jau iegādātām uzlīmēm man nav un visus uzskaitīt, kuriem ir uzlīmes, ir pagrūti, tad nosūtu šo paraugu visiem.
Es tajā izmantoju savus vārdus, Jūs izmantojiet kādus jūtat, ka tie rezonē ar Jums.Pateicība

Sākumā es pateikšos.
Svētais gars, Radītāj un kosmosa primsākums – es pateicos Tev par to, ka man ir šāda iespēja mijiedarboties ar šīm “Orbs” uzlīmēm. Es pateicos, ka tās manu dzīvi atbrīvo no visa kaitīgā un nevajadzīgā. Es pateicos, ka tās neitralizē elektroierīču kaitīgo starojumu un man vairs nav tas jāuzņem savā energolaukā.
Es pateicos Tev, es pateicos Tev, es pateicos Tev.Sajūtiet paši – vai gribat pateikties vai nē, tas Jūsu ziņā.

Tad aktivizācija un svētīšana – divi darbiņi vienā.

Svētais gars – lūdzu svētī šo “Orbs” uzlīmi  ar savu dzirkstījošo, tīro,  spožo, mirdzošo, mīlestības un patiesības pilno gaismu.

Aktivizē to tā, lai tā neitralizē un transformē gaismā visu kaitīgo, visu negatīvo, visas negatīvās enerģijas un piesaistes, visas stāvošās un lēnās enerģijas, visu to, kas kaitīgs cilvēkam, dabai un kosmosam. Es lūdzu Svētais gars, aktivizē šo uzlīmi tā, lai tā darbojās harmoniski ar mani, lai visi transformācijas un attīrīšanas procesi notiek viegli, ātri un patīkami. Es lūdzu Tevi Svētais gars un “Orbs “uzlīme, piepildiet visu atbrīvojušos vietu, kura radusies harmonizācijas, attīrīšanās un transformācijas procesu rezultātā ar spožu, tīru, dzirkstījošu, mīlestības pilnu gaismu.

Te būtu ļoti labi Uzvizualizēt kā spoža, žilbinoši balta gaisma ar sudraba un zelta vizuļiem piepilda un aktivizē uzlīmi, ka tā piepilda elektroierīci, uz kuras esi uzlīmējis šo uzlīmi un ka šī enerģija izaug kā liela gaismas bumba, kura savā ceļā visu negatīvo un kaitīgo pārvērš gaismā. Šī bumba transformē tumšās un lēnās enerģijas un tās sadeg sprakšķēdamas kā brīnumsvecītes. Tad sajūtiet, kā šī gaisma piepilda uzlīmi, elektroierīci, telpu, kurā tā atrodās un arī Tevi ar siltu, patīkamu, maigu mīlestības pilnu gaismu.

Tad pasakietiess.
Es pateicos Tev, es pateicos Tev, es pateicos Tev,
Lai svētīts mūžīgi mūžos.

***

Pie nodoma ielikšanas var ielikt jebkādu nodomu, kas saistīts ar attīrīšanos un piepildīšanos ar gaismu. Var palūgt, lai šī uzlīme ( tas ir jebkura uzlīme, kaut vai tā, kas uzlīmēta uz boilera vai wi-fi antenas) palīdz atbrīvoties no blokiem, slimībam, bailēm kādā tēmā un atbrīvojušos vietu piepilda ar gaismu.

Tā būtu vēlams iedot visām uzlīmēm uzdevumu, nosvētīt tās un pateikties tām.

Ja ieliekam nodomu uzlīmēs – kaut ko personisku vai pasaulisku. Tad vienmēr uzvizualizējam to ainu, kāda Jūsuprāt būtu tad, ja nodoms būtu jau materializējies un ja vien tas iespējams, pielikam uzlīmi pie trešās acs, vai pieri pie uzlīmes, tad sajūtiet to ar sirdi un piepildiet šo nodomu ar sajūtām, turot ierīci ar uzlīmi pie sirds un tad iepūšat vai uzpūšat šo vizualizāciju un sajūtu uzlīmei.
Līdzīgi var darīt arī spēkavotiem.

***

Es dalos ar info, Jūs izmantojiet kā jūtat, kad jūtat un tam kam jūtat.
Varu droši apgalvot, ka uzlīmes un spēkavoti kalpos daudz labāk, ja tos nosvētīs, aktivizēs, ieliks tajos nodomu un pateiksies viņiem.

Lai svētīts viss šis porcess, kuru veiksiet, lai svētīts tas, ko darīsiet gaismas un mīlestības vārdā 🙂

Ar sirdsgaišu sveicienu,
Ansis


Komentāri slēgti.