logo-mini
8624733815_820dbaa9b4_b

Laiks mainīties :)

Laiks mainīties :)

Šodien ir sācies jauns laika vilnis, kas ritēs 13 dienas:)
Šo 13 dienu galvenā un pamata tēma būs par un ap informāciju un tās izmainīšanu. Galvenokārt par visu to informāciju, kas mājo mūsu iekšpasaulē, mūsu zemapziņā un it visā mūsu visdziļākajā būtībā!
Šī infomācijas plūsma šajā laika vilnī mūsos ļoti spēcīgi aktivizēsies un mums būs to viegli nolasīt 🙂 būtiskākais, nepieņemt to par vienīgo un patieso realitāti, bet apzināties, ka spējam to mainīt un izmainīt jeb transformēt!
Lai vai par ko domāsim savā iekšējā pasaulē un kam pieskarsimies, par to mums nāks daudz informācijas no visdažādākajiem plāniem un dziļumiem, atliek tikai to apzināties un izprast to, ka tas, kādu infomāciju mēs saņemam par konkrēto tēmu, tas viss satur arī to, ko esam piedzīvojuši iepriekšējās dzīvēs, ka arī šajā dzīvē! Ja tas apmierina un patīk, tad viss ir labi un dadomies tik uz priekšu, taču ja mūsos uzpeld kas nepatīkams, kas skumjšs, nervozitāti izraisošs un uzrodas domas, kas nav tīkamas, tad tas tamdēļ, lai mēs to ieraudzītu un viss mainītos!

Šis vilnis cels ārā no mums to, ko esam kaut kad jau iepriekš vēlējušies izmainīt sevī un savā dzīvē, to ļoti skarbi un patiesi atainojot pasaulē, kas ir ap mums. Pasaule mums liks iet cauri situācijām, kurās šo infomāciju varēsim ieraudzīt, ja skatīsimies it visā kā spogulī! Spogulis rādīs to, kas ir mūsos, līdzīgi kā tad, kad pieejam pie spoguļa! Ļoti būtiska ir mūsu attieksme, jo ar savu attieksmi radām to, ko turpmāk piedzīvosim! Tamdēļ Vērosim apkārtējo pasauli, vērosim kas tajā notiek un izvēlēsimies to, ko vēlamies, klausoties savā sirdī. Vērosim savu tuvāko pasauli, jo tā šajā vilnī mūs pilnveidos un slīpēs! Vērosim visu to, par ko esam atbildīgi, jo tajā mēs ieraudzīsim visa kopējo atspulgu un visu to, ko paši nesam sevī!
Un tad ļausimies sajūtām… Darīsim to, ko mūsu sirds mums klusītēm saka priekšā, lai ļautu savai zemapziņas informācijai transformēties jaunā un skaistā sākumā!
Un katra mūsu darbība, ko darīsim ieklausoties savās sajūtās cels mūs spārnos un ļaus sajust visa kopainu un ieraudzīt kopējo jēgu tam, kur mēs esam, kamdēļ Tur esam un ko mēs tur darām! Šis kopskats mūs kā ērgļus aizvedīs uz jaunu iesākumu katrā no mums, katram tā būs cita tēma un cits sākums sevī, taču viennozīmīgi šīs trīsmadsmit dienas ienesīs mūsu dzīvē ko jaunu, kas izmainīs mūsu pirmsākumu, mūsu saknes, ģimenes lietas un visu to, kas skar mūsu dzimtu un mūsu pirmsākumu garīgā plānā! Iesāksies kas jauns katrā no mums caur to, ka klausīsimies savās sajūtās un lidosim…

Lidosim Uz savu jauno pirmsākumu!

Lai izdodas sadzirdēt savu sirdi un ļauties tās impulsiem!
Mīlestībā,
Aiga

Bilde no https://www.flickr.com/photos/jsantamaria3/8624733815


Rakstīt komentāru