logo-mini
Yogi-Spiritual-Energy-Light

Dzīvības enerģijas avots …

Dzīvības enerģijas avots …

Nu jau rit ceturtā diena šim jaunajam saules enerģiju vilnim, kas aizsākās 21.10.2017.!
Lai cik tas dīvaini nebūtu un lai kā man gribējās uzrakstīt ātrāk – ne apstākļi, ne sajutās man īsti to neļāva.
Tāpēc pieķēros tikai tagad un droši vien, labi ka tā.

Šis ir dzīvības enerģijas vilnis, kurš atdzīvina visu, kam pieķeramies. Tas atdzīvina, dziedina, pilnveido, palaiž pasaulē, lai attīstītos un augtu mūsu idejas un sapņi.
Šis ir enerģijas vilnis, kurš no maza nieciņa spēj radīt kaut ko lielu un varenu. Tas ir kā no mazas DNS spirāles izaug cilvēks un paveic lielas lietas. Tas ir kā no mazas zīles izaug dižozols, kurš pārdzīvo visus mūs.

Mūsu būtībai šajā vilnī svarīgi ir izpaust gribu, iedziļināties sīkumos un detaļās tajās tēmās, kuras gribam iedzīvināt. Izmainīt to informāciju, kura neatbilst tam, ko gribam. Šīs enerģijas māca to, ka informācija nav fakts un mums nav jāvadās pēc informācijas, bet gan mums ir jāvada un jāvirza šī  informācija.
Tā ir informācijas transformēšana.
Iedzīvinam, pielāgojam informāciju un dodamies taisnākajā ceļā uz mērķi, lai attīstītu un palaistu pasaulē šo savu nodomu.

Mijiedarbība mūs pilnveidos, palīdzēs pacelties jaunā līmenī, sakārtos lietas tā kā tām jābūt un uzspodrinās jauno kārtību.
Ja izsakām gribu, tad šiem procesiem ir vēlams ļauties, iet cauri pretestībai un atbrīvoties no bailēm, jo tas ir vienīgais ceļš uz mērķi.

Darbībā mums pilnībā jāpaļaujās uz savām sajūtām, uz savu intuīciju, jātver vissmalkākās enerģiju nianses gaisā un jādara tas, ko sajutām.
Jāuztver dzīve viegli, kā rotaļa, jo dzīve jau ir tikai rotaļa un uz lietām jāpaskatās plaši, cik vien plaši tas ir iespējams.
Mēs iedzīvinām mazu sīku nieciņu, taču lai saprastu, ko ar to darīt, mums jāsajūt-  kā tas ietekmēs visu plašo pasauli.

Un rezultātu, kā arī stabilitāti, mēs saņemam atslābstot un ļaujoties plūsmai. Esot vienkārši šeit un tagad. Vērojot to, kas pievelkās, lai izmainītu to uz vēlamo un pateiktos Dieviņam par visu, kas atnāk. Rezultātu mēs saņemam tādu, kādu esam radījuši. Notikumi pievelkās tādi, kādu informāciju esam izstarojuši. Un paldies, ka pievelkās, jo caur to mēs varam saprast un piefiksēt, ko darām ne tā kā gribam. Rezultātā mēs saņemam arī to sapratni, ko mēs nedarām vai kam veltam par maz uzmanības.
Tas arī ir rezultāts – ieraudzīt un saprast, kuras tēmas esam palaiduši garām ceļā uz savu laimi. Jo laime ir pilnībā, nevis atsevišķās detaļās. Un galu galā izgaismosies patiesība par visu to, ko darām. Kas jāpalaiž vaļā , kas jāapzinās, kas jāierauga, lai viss notiktos tā kā mēs no sirds vēlamies.

Fokusēsimies uz to, ko vēlamies iedzīvināt. Atbrīvosimies  no tā, kas traucē šo sasniegt. Sajutīsim kā to visu paveikt un vērosim, ko esam sasnieguši, lai saprastu, ko tad vēl ir jāpaveic !

Lai visiem izdodās pa solītim tuvoties tam, ko katrs vēlamies sasniegt un iedzīvināt sava dzīvē.

Mīlestībā

Ansis

Foto no http://www.kea0.com/cosmic-energy-and-meditation/


Rakstīt komentāru